Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Pestré složení našich zakázek - 2.týden 2012

Konečně nastal okamžik, kdy naše realizační skupiny vyjely do terénu k Vám našim zákazníkům na realizace foukaných minerálních izolací. Podařilo se nám nafoukat 300m3 izolace na celkem 14 zakázkách. Složení zakázek bylo velmi pestré. Od bytového domu v Chrudimi, kde mimo foukané izolace proběhla i příprava s otevřením a zpětným uzavřením dutiny trámového stropu, po provoz truhlárny u Holešova, kde jsme doplňovali výšku izolace na potřebný tepelný odpor. Investor v době výstavby použil velmi kvalitní materiál z minerálních desek a v té době stropní konstrukce splňovala normy pro zateplení stropu, ale v současnosti díky neustálému růstu cen energií byla výška izolace již nedostatečná. Dalším problémem na provozu bylo letní přehřívání truhlárny. Střešní krytinu tvoří plech kotvený do nízkého příhradového vazníku, na němž je zespodu uchycen podhled. Tento podhled byl sice zateplen, ale nízkou vrstvou a ta bohužel nedokázal v letních vedrech udržet teplo pouze v půdním prostoru, ale propustila jej až do provozu truhlárny, a to je špatně. Tepelná izolace chrání teplo v zimě, aby neunikalo, ale také zabraňuje pronikání tepla dovnitř v letních měsících. Takže dva velké přínosy najednou. No a poslední zajímavou realizací byla oprava zateplení stropu malé soukromé polikliniky v Železném Brodě. Tento objekt byl v minulosti zateplen foukaným papírem ten se, ale bohužel po několika letech sesednul o polovinu z původních 20cm na 10cm.

Dalšími realizacemi bylo zateplení stropu u rodinných domů v Kroměříži, českých Budějovicích, Jablonci nad Nisou, Keblově, Chlístově, Brně a jinde.

Tým našich technických poradců rozjednal a domluvil zajímavé zakázky po celé České republice. Dostali jsme se do úzkého kola výběrového řízení na jednu z největších zakázek foukaných izolací za posledních několik let v celé České republice. O výsledku našeho snažení Vás samozřejmě budeme informovat.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek