Pestré složení našich zakázek - 2.týden 2012

Konečně nastal okamžik, kdy naše realizační skupiny vyjely do terénu k Vám našim zákazníkům na realizace foukaných minerálních izolací. Podařilo se nám nafoukat 300m3 izolace na celkem 14 zakázkách. Složení zakázek bylo velmi pestré. Od bytového domu v Chrudimi, kde mimo foukané izolace proběhla i příprava s otevřením a zpětným uzavřením dutiny trámového stropu, po provoz truhlárny u Holešova, kde jsme doplňovali výšku izolace na potřebný tepelný odpor. Investor v době výstavby použil velmi kvalitní materiál z minerálních desek a v té době stropní konstrukce splňovala normy pro zateplení stropu, ale v současnosti díky neustálému růstu cen energií byla výška izolace již nedostatečná. Dalším problémem na provozu bylo letní přehřívání truhlárny. Střešní krytinu tvoří plech kotvený do nízkého příhradového vazníku, na němž je zespodu uchycen podhled. Tento podhled byl sice zateplen, ale nízkou vrstvou a ta bohužel nedokázal v letních vedrech udržet teplo pouze v půdním prostoru, ale propustila jej až do provozu truhlárny, a to je špatně. Tepelná izolace chrání teplo v zimě, aby neunikalo, ale také zabraňuje pronikání tepla dovnitř v letních měsících. Takže dva velké přínosy najednou. No a poslední zajímavou realizací byla oprava zateplení stropu malé soukromé polikliniky v Železném Brodě. Tento objekt byl v minulosti zateplen foukaným papírem ten se, ale bohužel po několika letech sesednul o polovinu z původních 20cm na 10cm.

Dalšími realizacemi bylo zateplení stropu u rodinných domů v Kroměříži, českých Budějovicích, Jablonci nad Nisou, Keblově, Chlístově, Brně a jinde.

Tým našich technických poradců rozjednal a domluvil zajímavé zakázky po celé České republice. Dostali jsme se do úzkého kola výběrového řízení na jednu z největších zakázek foukaných izolací za posledních několik let v celé České republice. O výsledku našeho snažení Vás samozřejmě budeme informovat.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace