Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Pestrá foukaná izolace rodinné domy i haly

21. a 22. týden jsme měli poměrně objemově vyrovnaný a složení zakázek bylo rovněž velmi pestré. Od jednoduchých konstrukcí rodinných domů až po komplexní revitalizaci střechy průmyslové haly. 22.týden byl zároveň posledním týdnem měsíce května. Pokud bychom se měli ohlédnout za celým měsícem, tak se nám podařilo aplikovat přes 75 tun foukané minerální izolace a to jak v čedičové izolaci Machstav Granulate is, tak ve skelné izolaci Supafil Loft od Knaufu. Pro lepší představivost tohoto množství uvedu několik čísel. Představme si výšku izolace 10cm. V této vrstvě bychom pokryli plochu zhruba 19.000m2, což jsou 2hektary.

Je třeba podotknout, že vypočítaná plocha odpovídá dodané objemové hmotnosti v průměru 40kg/m3. Samozřejmě na některých zakázkách je třeba dodat vyšší objemovou hmotnost v čedičovém materiálu a na některých akcích je zase vhodnější materiál ze skelných vláken, který dosahuje nižší objemové hmotnosti. Jak jsem uváděl již dříve a na jiných místech webu, je objemová hmotnost u aplikovaných izolací jedna z nejdůležitějších věcí ne-li vůbec ta nejdůležitější.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek