Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Nízkoenergetické domy

Tento typ objektů vyniká svou dlouhou životností, protože při stavbě vyžadují pouze kvalitní izolační materiály. Nízkoenergetické stavby jsou stavěny nejen podle kvalitních, ale také moderních technologií. Pasivní domy v sobě spojují nejen pohodlné, ale také zdravé bydlení s nejvyšší možnou úsporou.

U nízkoenergetických domů jsou důležitou součástí prosklené plochy

U nízkoenergetických domů jsou důležitou součástí prosklené plochy, které umožňují čerpat solární zisky a také umožňují akumulovat teplo ve stěně nebo v podlaze. I přesto, že pasivní domy nespotřebují velké množství energií, vyžaduj kvalitní topný systém nejen na vytápění, ale také na ohřev teplé vody.

Nízkoenergetické stavby a tepelné ztráty

Nízkoenergetické stavby potřebují, jak již bylo řečeno velmi kvalitní tepelnou izolaci, která sníží tepelné ztráty a také potřebu vytápění na minimum. Velká pozornost při stavbě těchto domů musí být věnována oknům. Který typ oken je pro tyto domy nejvhodnější? Rozhodně plastová nejlépe s trojitým zasklením. Tepelná izolace je hlavní způsob, jak lze v nízkoenergetických domech eliminovat tepelné ztráty.

Společnost Machstav Vám pomůže vyřešit problém s předraženými energiemi

Jak lze postavit nízkoenergetickou stavbu? Tato práce by měla být svěřena výhradně do rukou odborníků, kteří přesně vědí, jak má daná stavba vypadat a také jaké má požadavky. Společnost Machstav poskytuje svým zákazníkům nejen velké množství naprosto profesionálních služeb, ale také odborně poradí naprosto zdarma. Před samotným začátkem celé realizace zateplení probíhá nejprve posouzení objektu a až poté následují stavební práce. Službu posouzení objektu poskytuje společnost Machstav všem svým zákazníkům naprosto zdarma.

Společnost Machstav a Granulate IS

Machstav je také společností, která tam, kde je to možné využívá k tepelné izolaci svůj vlastní izolační materiál Machstav Granulate IS. Společnost Machstav je v současné době jedinou společností, která garantuje dodanou objemovou hmotnost dodaného izolačního materiálu. Kontaktujte odborníky ze společnosti Machstav a vyřešte tak problém s předraženými energiemi jednou provždy!

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek