Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Nízkoenergetické domy musí splňovat řadu přísných kritérií

Dům by měl mít nejen kompaktní tvar, ale také použité materiály musí být kvalitní a v neposlední řadě použité těsnění nesmí propustit ani minimum tepla. Prosklené plochy domu musí být orientovány na jih, aby byl maximálně využit přírodní zdroj energie. Dále musí být přerušeny všechny tepelné mosty a také musí být zajištěna rekuperace vzduchu. Ekologicky řešené bydlení je známkou Vaší zodpovědnosti, ale také Vám nízkoenergetické bydlení poskytuje maximální komfort a pohodlí.

Investice do nízkoenergetického domu se Vám vrátí na úspoře energií do budoucnosti mnohanásobně

Protože ceny energií rozhodně neklesnou, ale zdražovat se budou neustále. Náklady na stavbu nízkoenergetického domu jsou obecně o patnáct procent vyšší než náklady na stavbu domu, který je projektován podle platných tepelně-technických norem.

Jak vysokou roční úsporu energií mohu očekávat, pokud bydlím v nízkoenergetickém domě?

Výše roční úspory je velmi individuální, záleží nejen na velikosti, ale také na použitých materiálech při stavbě domu. Obecně platí, že u domu o standardní velikosti můžete očekávat roční úsporu energií ve výši šedesáti procent.

Nevýhody nízkoenergetických domů jsou naprosto minimální

Má nízkoenergetické bydlení nějaké nevýhody? Ano, ale nevýhod je mizivé množství, zato výhod je spousta. Mezi nevýhody například patří vysoká investice při výstavbě. Stavba domu je poměrně nákladná věc a veškeré další navyšování dalších investic může být pro mnoho lidí neúnosné. Důležitým krokem před celou stavbou domu je správný návrh celého systému.

Jednoduše by se totiž mohlo stát, že mnohdy i statisíce, které do stavby investujeme, promrháme naprosto zbytečně, protože stavba poté nefunguje podle našich představ a také má negativní vliv na pohodu obyvatel v domě. Správný návrh celého systému patří vždy do rukou odborníků!Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek