Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Nízkoenergetické domy jsou v současné době cenově přijatelným hitem

Zdražování energií toto sousloví nás čím dál tím více provází běžným životem. Není dne, kdybychom v médiích o zdražování neslyšeli. V minulosti jsme o zdražování energií slyšeli zřídkakdy, proto také lidé tepelnou izolaci u svých domů neřešili v takovém rozsahu jako dnes. V minulosti byly energie levné a tak jako tepelná izolace postačilo seno, které lidé na půdách skladovali pro domácí zvířata.

Tepelná izolace v nízkoenergetických domech s výraznou úsporou

Dnes se kromě tepelné izolace, která se na domy aplikuje dodatečně, staví také nízkoenergetické domy, kde se na šetření energií myslí již při stavbě objektu. Společnost Machstav působí v oblasti úspor energií již velmi dlouhou dobu, kromě toho, že navrhne každému domu individuální řešení tepelné izolace, působí také v oblastech snižování energetické náročnosti jednotlivých budov. Nízkoenergetické domy přináší svým uživatelům velké množství naprosto unikátních výhod ve srovnání s „obyčejnými“ domy.

Bydlení v nízkoenergetickém domě Vám sníží roční výdaje za vytápění o 60%

Nízkoenergetické domy mají menší spotřebu paliva, což znamená, že svým majitelům šetří nemalé peníze. Dalším plusem je také fakt, že šetří životní prostředí. Méně energie sebou nese nejen nižší emise, ale také menší spotřebu surovin. Mezi nejekologičtější paliva patří dřevo.

Nárůsty cen energií nabírají na obrátkách, a bude hůř

Nízkoenergetické domy jsou také pojistkou proti růstu cen paliv. Investice do stavby nízkoenergetického domu je jakousi pojistkou proti vysokému zdražení energií. Mezi další naprosto úžasné výhody patří také menší skladovací prostor pro palivo. Může se jednat o dvě varianty a to buď o úsporu nákladu při stavbě, nebo o více prostoru v nízkoenergetickém domě. Topíte-li dřevem, stačí Vám méně práce nejen s přípravou, ale také doprava paliva je mnohem jednodušší.

Dodatek k vytápění a topné soustavě

Nízkoenergetické domy jsou méně náročné na vytápění, kratší topnou sezónou šetříte životnost Vaší otopné soustavy.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek