Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav
Montážní otvory – někdy také označení technologické otvory. Tyto otvory slouží pro vytvoření vstupů do všech možných konstrukcí pro kvalitní zateplení foukanou minerální izolací. Vytvoření otvoru je jedna věc, ale jeho kvalitní a funkční zakrytí je věc druhá. Zakrytí otvorů může být dvěma základní mi způsoby: 1. Zakrytí do původního stavu – to co se demontovalo se namontuje zpět –např. prkna z trámového stropu, ve střeše se odstraní jedna šablona plechu a vloží se zpět, atd. 2. Zakrytí otvoru za pomocí nového prvku – např. klempířského, střešní výlez (vikýř), což je typický způsob při zateplení dvouplášťových střech, kdy do původní dutiny konstrukce střechy nebyl vytvořen žádný vstup. My si jej vytvoříme, zaizolujeme a otvor osadíme vlezem pro budoucí přístup do dutiny střecy. Nebo namontujeme ventilační turbínu.
Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek