Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Zásoba materiálem na foukanou izolaci - 3.týden 2012

V tomto týdnu jsme naskladnily několik kamionů izolace do našich skladů, tak abychom byli dostatečně předzásobeni před zvýšením cen od výrobců izolace. Díky tomu můžeme poskytnout zajímavé slevy platné do konce února 2012. Jinak jsme se věnovali zateplení stropů převážně u rodinných domů v celkovém objemu 225m3 na 9 zakázkách. Zejména v Jižních Čechách a na Vysočině. Součástí naši práce při foukaných izolací v tomto týdnu bylo i dodání a montáž distančního podlahového systému zkráceně DPS o celkové ploše 179m2 a to na 2 realizacích. DPS jsme montovali o výšce 25cm s odvětrávanou mezerou. Realizovali jsme již III. etapu zateplení domu dřevostavby. Na etapy foukáme, protože stavba pokračuje jednotlivými technologickými celky a jak postupně dokončují, tak je poté zateplujeme. Jakmile proběhne dokončení celé stavby z pohledu našich izolací, trochu více Vás o tomto zajímavém domě poinformujeme.

Z obchodních úspěchů se podařilo podepsat smlouvu na opravu podhledů z PUR panelů 2 hal o celkové ploše 3 200m2. Realizace proběhne v březnu 2012.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek