Zásoba materiálem na foukanou izolaci - 3.týden 2012

V tomto týdnu jsme naskladnily několik kamionů izolace do našich skladů, tak abychom byli dostatečně předzásobeni před zvýšením cen od výrobců izolace. Díky tomu můžeme poskytnout zajímavé slevy platné do konce února 2012. Jinak jsme se věnovali zateplení stropů převážně u rodinných domů v celkovém objemu 225m3 na 9 zakázkách. Zejména v Jižních Čechách a na Vysočině. Součástí naši práce při foukaných izolací v tomto týdnu bylo i dodání a montáž distančního podlahového systému zkráceně DPS o celkové ploše 179m2 a to na 2 realizacích. DPS jsme montovali o výšce 25cm s odvětrávanou mezerou. Realizovali jsme již III. etapu zateplení domu dřevostavby. Na etapy foukáme, protože stavba pokračuje jednotlivými technologickými celky a jak postupně dokončují, tak je poté zateplujeme. Jakmile proběhne dokončení celé stavby z pohledu našich izolací, trochu více Vás o tomto zajímavém domě poinformujeme.

Z obchodních úspěchů se podařilo podepsat smlouvu na opravu podhledů z PUR panelů 2 hal o celkové ploše 3 200m2. Realizace proběhne v březnu 2012.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace