Machstav navrhne správné řešení tepelné izolace pro každý objekt

Podzim je roční období, které přichází před dlouhou zimou. Dny tohoto ročního období jsou po ránu a večer velmi studené, takže člověk pořádně neví jak se obléct, protože dny bývají ještě velmi teplé. Podzim není mezi lidmi oblíbeným ročním obdobím, protože začínají chmurné dny a přechod teplot během dne působí nepříznivě na zdraví lidí. Jak jednoduše řešit problém s přechodem teplot na podzim, pokud nechci topit? Rádi byste si zatopili, ale bojíte se, že za energie se nedoplatíte, protože ještě není topná sezóna? Pak svěřte svůj dům do rukou profesionálů ze společnosti Machstav, kteří navrhnou účinné řešení tepelné izolace na míru Vašemu domu. S tepelnou izolací od odborníků Vás již přechody teplot trápit nebudou!

Odborně provedená tepelná izolace je v současné době již naprostou nutností nejen proto, že výrazně sníží náklady na vytápění Vašeho domu, ale zateplení také chrání Váš dům před nepříznivými vlivy prostředí a prodlužuje tak jeho životnost.

Kdy mám začít zateplovat?

Jednoznačná odpověď na tuto otázku neexistuje. Začněte co nejdříve, protože vydaná investice do zateplení se dle velikosti domu průměrně vrací během pěti let. Ceny energií rozhodně klesat nebudou, ale zvyšovat se budou naprosto určitě, takže platí, že čím dříve svůj dům zateplíte, tím rychleji začnete šetřit.

Na zateplení svého domu můžete využít skvělých akcí

Na tepelné izolaci je skvělé také to, že s izolací nemusíte čekat na příznivější roční období, protože zateplit svůj dům můžete jak v zimním období, tak i v parném létě. Společnost Machstav však pro své zákazníky připravuje během roku různé akce na tepelnou izolaci, takže pokud chcete ještě více ušetřit, využijte některou z nabízených akcí, které společnost Machstav připravila právě pro Vás.

Jakou část objektu zateplit nejdříve?

Toto rozhodnutí je dobré přenechat odborným pracovníkům společnosti Machstav, protože každý dům je jiný a taky každý vyžaduje jiný způsob zateplení, pokud chcete, aby byla tepelná izolace Vašeho domu účinná. Obecně však platí, že zateplení domu je dobré začít stropem, protože stropem dochází k nejvyšším tepelným ztrátám, ale také pokud začnete například výměnou stávajících oken, nevyhnete se vzniku takzvaného komínového efektu, takže k úniku tepla bude docházet dál a zateplení, které jste již provedli, nebude mít na úsporu tepla nijak velký vliv.

Machstav nabízí posouzení objektu zdarma a bez závazků

Izolace stropu vyžaduje nejnižší investici, ale nabízí nejvyšší účinnost. Po zateplení stropu je možné snížit náklady za vytápění Vašeho domu až o devadesát procent, záleží nejen na velikosti domu, ale také například na způsobu vytápění. Zajímá Vás, kolik ušetříte zateplením Vašeho domu? Pak kontaktujte společnost Machstav a domluvte si nezávazné posouzení Vašeho domu, které poskytuje společnost Machstav všem svým zákazníkům naprosto zdarma. Posouzení objektu probíhá naprosto jednoduše. Po předchozí domluvě Vás navštíví náš technik, který objekt posoudí, navrhne mu individuální řešení tepelné izolace, dále Vám předem jasně určí, jak vysokou investici bude zateplení vyžadovat a také například stanoví, jak vysokou úsporu tepelná izolace přinese.

Pokud máte otázky ohledně tepelné izolace, pak se ptejte našich odborných techniků, protože jsou tu pro Vás.

Společnost Machstav je naprostou jedničkou přes tepelné izolace objektů, ale také přes snižování energetické náročnosti jednotlivých budov. Společnost Machstav nabízí vždy více oproti konkurenci, nejenže svým zákazníkům garantuje jako jediná společnost na současném trhu objemovou hmotnost u dodaného izolačního materiálu, ale také poskytuje zcela zdarma odborné konzultace a posouzení objektu. Chcete začít šetřit na správném místě? Pak kontaktujte společnost Machstav, která nalezne správné řešení tepelné izolace pro každý objekt!

Další díly naleznete v sekci poradna

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace