Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Kontaktní systémy

Kontaktní systémy využívají obložení stěn nějakým izolantem (většinou v podobě desky). Lepí se nebo kotví přímo na povrch. Nejčastěji užívaným materiálem je polystyrén a minerální vlna. Desky se dají omítnout nebo obložit vnějším obkladem. Tento způsob nabízí uspokojivé zlepšení tepelně izolačních vlastností objektu, množství variant konečného vzhledu také není k zahození. Nevýhody jsou náchylnost na kondenzaci vodních par, nižší odolnost proti mechanickému poškození a dílčí mokrý proces, aplikace je tím omezena ročním obdobím.

Nekontaktní

Nekontaktní (montované, provětrávané) systémy vylepšují předchozí způsob o vzduchovou mezeru mezi objektem a vlastní izolací. Izolační desky se připevňují na nosný (kovový, popř. dřevěný) rošt, který je ukotven na objektu. Izolace může „dýchat“ a nevzniká tak nebezpečí kondenzace vody a vzniku plísní. Tento postup lze aplikovat i na mokré zdivo, není omezen ročním obdobím a má dlouhou životnost. Důraz je zde kladen na vyřešení tepelných mostů (míst, odkud teplo uniká). Materiálem je nejčastěji polystyrén, minerální vlákna, polyuretan, celulóza.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek