Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Izolujeme, tedy zateplujeme

Pamatujete si ještě, jak jste kdysi pracně zatápěli v jednoduchých kamnech a z oken a dveří to stejně táhlo takovým způsobem, že kdybyste přestali jen na chvíli přikládat, v tu ránu by byla zase zima? A neustálé přikládání uhlí nebo dřeva se stávalo noční můrou, která vás probouzela ze spaní? Možná jste takovou situaci řešili provizorní izolací v podobě hadrů a polštářů. Se vzrůstajícími cenami surovin a energií si ale dnes plýtvat dovolit nemůžeme, a proto se snažíme poohlédnout po efektivním řešení, jak minimalizovat tepelné ztráty v našich domovech a zároveň nechat stranou naše peněženky.

Pokud nemáte dosud provedenou žádnou z izolací, mohou být Vaše tepelné ztráty až 65% a faktem je, že více jak polovině těchto ztrát by se dalo zamezit. Na trhu se ustálila pestrá nabídka různých izolačních materiálů a technik. Některé z nich jsou nenáročné a rychlé na provedení a některé vyžadují větší zásahy. Ukážeme a přiblížíme Vám všechny z používaných izolačních materiálů a technik podle jejich způsobu umístění a využití. Na závěr článku prozradíme, která z níže uvedených metod je i tou nejúčinnější.

Vnitřní nebo vnější způsob izolace a zateplení ?

Pokud plánujete tepelnou izolaci pro svou chatu nebo chalupu, popřípadě, bydlíte-li v historické budově, je vhodnější zvolit izolaci vnitřní. Svůj největší význam má právě pro občasně obývané prostory a v případě historických budov je ze zákona zakázáno zasahování do vnější omítky, aby se předešlo jejímu znehodnocení. Výhodou je jednodušší a rychlejší aplikace. Musíte však počítat s celkovým zmenšením obytné plochy místností a také s tím, že rozsah zamezení tepelných ztrát nebude efektivní natolik, jako kdybyste odizolovali celý plášť objektu.

Z toho vyplývá, že pro celoročně obývané budovy se nejvíce vyplatí umístění izolace zvenku. Nejenže se výrazně zlepší odolnost stavby vůči klimatickým podmínkách a opotřebení, ale také se zvýší tepelný odpor obvodových zdí. Znamená to, že v zimě bude vevnitř teplo a v létě zase příjemný chládek. Aplikace izolace zvenčí je relativně rychlá a snadná, ale bylo by dobré si ji rozmyslet v případě, že se fasáda Vašeho domu skládá z mnoha členitých, zakřivených nebo dekorativních ploch.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek