Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Izolační práce - 8.týden 2012

V osmém týdnu jsme dokončili tepelné izolace v novostavbě pasivního domu, který jsme zateplovali postupně od podzimu 2011 až do tohoto týdne. Celkem ve IV. etapách. Na foukané izolace jsme použili dva druhy materiálů Machstav Granulate IS a dutinovou izolaci od Knaufu Supafil loft. Bližší informace o zateplování tohoto domu najdete na web s referencemi. V 8. týdnu jsme mimo tuto stavbu zaizolovali dalších 7 rodinných domů o celkovém objemu 250m3 izolace. Jednalo se zejména o domy s trámovými stropy. U třech z nich jsme si opět prováděli přípravné práce samy. V jednom případě se na podlaze půdy nacházely půdovky, které jsme rozebraly, odstranily zásyp a prkenný záklop. Poté jsme dutiny vyplnili ECO dutinovou izolací od Knaufu a vše uvedli do původního stavu – prkenný záklop jsme zaklopili, zásypem zasypali a do zásypu uložili půdovky, které jsme na závěr ještě zaspárovali.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek