Izolační práce - 8.týden 2012

V osmém týdnu jsme dokončili tepelné izolace v novostavbě pasivního domu, který jsme zateplovali postupně od podzimu 2011 až do tohoto týdne. Celkem ve IV. etapách. Na foukané izolace jsme použili dva druhy materiálů Machstav Granulate IS a dutinovou izolaci od Knaufu Supafil loft. Bližší informace o zateplování tohoto domu najdete na web s referencemi. V 8. týdnu jsme mimo tuto stavbu zaizolovali dalších 7 rodinných domů o celkovém objemu 250m3 izolace. Jednalo se zejména o domy s trámovými stropy. U třech z nich jsme si opět prováděli přípravné práce samy. V jednom případě se na podlaze půdy nacházely půdovky, které jsme rozebraly, odstranily zásyp a prkenný záklop. Poté jsme dutiny vyplnili ECO dutinovou izolací od Knaufu a vše uvedli do původního stavu – prkenný záklop jsme zaklopili, zásypem zasypali a do zásypu uložili půdovky, které jsme na závěr ještě zaspárovali.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace