Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Izolace rodinných domů a novostaveb nabízí mnoho úžasných vlastností s minimálními náklady

Proč izolovat rodinný dům či novostavbu? V minulých dobách nebyla izolace potřebná hned z několika důvodu jednak proto, že ceny energií byly oproti dnešku minimální a pak také proto, že mnoho rodin chovalo domácí zvířata, z tohoto důvodu měli také lidé na půdě uskladněno seno, které sloužilo jako dodatečná tepelná izolace. V současné době však ceny energií mnohonásobně vzrostly, domácí zvířata se nyní také nechovají, takže je potřeba tepelnou izolaci, která mnoha dříve postaveným domům chybí nahradit.

Izolace rodinných domů pro úsporu energií

Izolace rodinných domů je důležitá nejen z pohledu úspory energií, ale také protože majitelům domu přináší velké množství skvělých vlastností, mezi které například patří eliminace tepelných mostů, prodloužení životnosti objektu, eliminace zdraví škodlivých plísní a také zvýšení atraktivnosti objektu. Izolace rodinných domů Vás bude provázet po celý rok. V zimním období Vám přináší úsporu ve výši minimálně třiceti procent ročních nákladů na vytápění objektu. V letním období pak zateplení nepropustí do místností pod střechou příliš mnoho tepla, takže budete mít v objektu v parných letních dnech jedno stálé klima a nebude docházet k přehřívání místností pod střechou.

Ceny energií a jejich neustálý růst

Ceny energií do budoucna jistě neklesnou, ale zdražovat se budou stále, proto je izolování domu nejen skvělou investicí, ale také investicí, na které není možné ztratit, lze pouze získat!

Nedostatečná či nefunkční izolace znepříjemňuje bydlení v novostavbě

Co je novostavba? Proč je nutné tento typ stavby zateplit? Názvem novostavba se označují nízkoenergetické a také pasivní domy. Jedná se o nové domy, kde při stavbě je sice brán zřetel na izolace novostaveb, nicméně izolace nebývá tak účinná a kvalitní, proto je potřeba jí doplnit a snížit tak energetickou náročnost na minimum.

Společnost Machstav se kromě izolace novostaveb soustředí právě na snižování energetické náročnosti budov, proto také odborní pracovníci společnosti naleznou správné řešení tepelné izolace pro každý jednotlivý objekt.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek