Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Izolace, která Vám zajistí úsporu

Ideálním ročním obdobím pro zateplení domu je letní období. Pro foukanou minerální izolaci nemusíte vyklízet domácnost ani půdní prostory, díky hadici se materiál dostane přímo na místo určení.

Díky své snadné aplikaci a profesionálnímu servisu vám české firmy nabízejí zateplení foukanou izolací již během jednoho dne, samotný proces probíhá v řádu 3 – 5 hodin. V komplikovanějších případech, kdy je nutná příprava náhradní deskové podlahy, se zateplení může protáhnout na dva dny.

Co je potřeba k izolaci

Ze strany vás jako zákazníka je potřeba zajistit přístup do budovy a otvory do hůře dostupných prostor (např. odklopit prkno do střešních prostor a dalších dutin domu). Otvor do dutiny domu je nutný v rozsahu kolem 30 – 40 cm. Zároveň je nutné zajistit místo pro dodávku, kterou poskytovatelé používají pro foukací zařízení. Z dodávky se při procesu aplikace izolačního materiálu vysouvá foukací hadice, kterou zaměstnanci firmy povedou okny či dveřmi domu. Je nutné zajistit také zdroj energie pro napájení tohoto zařízení, které mívá výkon 220 V.

Zateplování a jeho nestranné výhody, plynoucí z foukané izolace

Jak již bylo zmíněno, aplikace materiálu hadicí je bez doprovodného odpadu, zaměstnanci dodavatelské firmy by měli zajistit, aby prostory vašeho domu či budovy zůstaly po jejich zásahu čisté. Právě tato "čistá práce" je dalším velkým kladem oproti klasickému způsobu zateplování pomocí desek z minerální vaty, kdy je nutné celý prostor vyklidit a po zateplení zůstanou na místě drobná vlákna k úklidu.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek