Izolace, která Vám zajistí úsporu

Ideálním ročním obdobím pro zateplení domu je letní období. Pro foukanou minerální izolaci nemusíte vyklízet domácnost ani půdní prostory, díky hadici se materiál dostane přímo na místo určení.

Díky své snadné aplikaci a profesionálnímu servisu vám české firmy nabízejí zateplení foukanou izolací již během jednoho dne, samotný proces probíhá v řádu 3 – 5 hodin. V komplikovanějších případech, kdy je nutná příprava náhradní deskové podlahy, se zateplení může protáhnout na dva dny.

Co je potřeba k izolaci

Ze strany vás jako zákazníka je potřeba zajistit přístup do budovy a otvory do hůře dostupných prostor (např. odklopit prkno do střešních prostor a dalších dutin domu). Otvor do dutiny domu je nutný v rozsahu kolem 30 – 40 cm. Zároveň je nutné zajistit místo pro dodávku, kterou poskytovatelé používají pro foukací zařízení. Z dodávky se při procesu aplikace izolačního materiálu vysouvá foukací hadice, kterou zaměstnanci firmy povedou okny či dveřmi domu. Je nutné zajistit také zdroj energie pro napájení tohoto zařízení, které mívá výkon 220 V.

Zateplování a jeho nestranné výhody, plynoucí z foukané izolace

Jak již bylo zmíněno, aplikace materiálu hadicí je bez doprovodného odpadu, zaměstnanci dodavatelské firmy by měli zajistit, aby prostory vašeho domu či budovy zůstaly po jejich zásahu čisté. Právě tato "čistá práce" je dalším velkým kladem oproti klasickému způsobu zateplování pomocí desek z minerální vaty, kdy je nutné celý prostor vyklidit a po zateplení zůstanou na místě drobná vlákna k úklidu.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace