Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Hlavní inspirací v neustále se vyvíjejícím průmyslu je stále rostoucí cena energií a snaha ušetřit. Říká se, že „nejlevnější energie je ta, která nebyla vyrobena“. Přínos tedy tkví nejen v ekonomické, ale i ekologické oblasti, šetří peníze i přírodní zdroje. Tyto technologie však samy o sobě nestačí, k dosažení nejlepších výsledků by měly být doplněny dalšími izolačními prvky, např. okny. Každý případ je jedinečný a vždy je žádoucí poradit se s odborníky, kteří doporučí nejlepší řešení dle požadavků zákazníka.

Zaizolování můžeme provádět několika způsoby, z nichž každý má své pro a proti. V zásadě existuje 5 možností provedení zateplovacího systému (omítkové, kontaktní, nekontaktní, sendvičové a foukané), které si pro lepší orientaci trochu přiblížíme.

Omítkové systémy jsou tvořeny tepelně izolační omítkou a doplněny ochrannou vrstvou nebo nástřikem, mají výrazně lepší tepelně izolační vlastnosti než klasické omítky, jejich aplikace je jednoduchá a bezpečná a hodí se i na členité povrchy. Používají se zejména při renovaci a zateplování starších objektů.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek