Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Izolací rozumíme dodatečné vylepšení tepelně technických stavebních konstrukcí. Budovy s nedostatečnou izolací mají vysoké tepelné ztráty, hrozí u nich kondenzace vody ve vnitřních prostorách, výskyt plísní a s tím spojený charakteristický zápach.

Objekty lze zateplit buď zvenčí, nebo zevnitř. Vnitřní systémy zateplení se však z důvodu zmenšení vnitřního prostoru a menší účinnosti příliš nepoužívají, provádějí se většinou u historických budov, jejichž fasáda z důvodu přílišné členitosti či svým charakterem nesnese použití vnějšího systému. Užívání vnějších systémů zateplení je tedy mnohem častější a v posledních letech zažívá u nás i ve světě velký rozmach. Tyto systémy nejen, že plní své technické funkce, zvyšují tepelný odpor obvodových zdí (stěn), zvyšují odolnost objektu proti nepříznivým vnějším vlivům, ale také příznivě ovlivňují mikroklima uvnitř budovy, v zimě ho udržují déle teplé a v létě chladnější, zvyšují hodnotu objektu, prodlužují jeho životnost a dávají příležitost ke kreativnímu ztvárnění fasády.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek