Izolací rozumíme dodatečné vylepšení tepelně technických stavebních konstrukcí. Budovy s nedostatečnou izolací mají vysoké tepelné ztráty, hrozí u nich kondenzace vody ve vnitřních prostorách, výskyt plísní a s tím spojený charakteristický zápach.

Objekty lze zateplit buď zvenčí, nebo zevnitř. Vnitřní systémy zateplení se však z důvodu zmenšení vnitřního prostoru a menší účinnosti příliš nepoužívají, provádějí se většinou u historických budov, jejichž fasáda z důvodu přílišné členitosti či svým charakterem nesnese použití vnějšího systému. Užívání vnějších systémů zateplení je tedy mnohem častější a v posledních letech zažívá u nás i ve světě velký rozmach. Tyto systémy nejen, že plní své technické funkce, zvyšují tepelný odpor obvodových zdí (stěn), zvyšují odolnost objektu proti nepříznivým vnějším vlivům, ale také příznivě ovlivňují mikroklima uvnitř budovy, v zimě ho udržují déle teplé a v létě chladnější, zvyšují hodnotu objektu, prodlužují jeho životnost a dávají příležitost ke kreativnímu ztvárnění fasády.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace