Historie společnosti Machstav

Vznik společnosti

Naše společnost Machstav s.r.o. vznikla v roce 1996. Rok 2010 byl pro firmu Machstav přelomový, protože přestala vystupovat jako fyzická osoba s názvem Jiří Mach provádění staveb, ale transformovala se do podoby právnické osoby pod názvem Machstav s.r.o. Společnost Machstav s.r.o. je postavena na základě sta procent českého kapitálu. Kdo stojí za vznikem naší úspěšné společnosti v oblasti tepelné izolace? Jak jsem již na začátku jmenovala za vznikem naší společnosti a současně také naším jednatelem je pan Jiří Mach, který má v oblasti tepelné izolace mnoho zkušenosti.

Od vzniku firmy se zabýváme tepelnou izolací objektů a také u objektů snižujeme náklady energií na minimum. Naší parketou jsou Izolační práce v celé České republice.Kromě tepelné izolace objektů se také dále zaměřujeme například na stavbu hal s izolačních sendvičových panelů s následnými klempířskými pracemi. Nosný program naší firmy, který jsme pro naše zákazníky připravili, je však tepelná izolace objektů za pomoci foukané minerální vaty, abychom měli nabídku kompletní, nesmíme zapomínat na foukanou minerální izolaci objektů, která je nejen v současné době oblíbeným tepelně izolačním prvkem, ale také je pro zákazníky velmi zajímavá pořizovací cenou a svými bezesporu naprosto dokonalými výhodami, které ostatní konkurenční materiály nenabízí. Díky foukané minerální izolaci se tak naše nabídka stála nejen pestrou, ale také ucelenou, takže si vhodnou formu tepelné izolace pro svůj dům či objekt vybere naprosto každý zákazník.(Foukaná izolace je účinný způsob zateplení, který vyniká svou cenou a kvalitou. Izolování probíhá jak u rodinných domů, průmyslových objektů, tak i jakýchkoli jiných budov.)

Ucelená nabídka našich služeb

Co Vám tedy nabízíme? Pro každého našeho zákazníka nalezneme na míru individuální řešení tepelné izolace domu přesně podle požadavků jednotlivých zákazníků.

Jsme stále o krok napřed ve srovnání s konkurencí! Držíme krok s vývojem doby a tak neustále hledáme nové trendy v oblasti tepelné izolace a také rozšiřujeme naší nabídku o nové technologie a produkty, které jsou zaměřené na snižování energetické náročnosti objektů.

V současné době poskytujeme naším zákazníkům mimo jiné také tyto služby: Izolační práce, izolace podhledů, zateplení stropů, půdy, podkroví, podlah či stavíme z izolačních panelů. Kontaktujte naše odborné pracovníky a domluvte si zcela zdarma a nezávazně návštěvu technika, který nejenže zodpoví Vaše dotazy, ale také navrhne individuální a přesné řešení tepelné izolace pro Váš objekt.

Svým zákazníkům také nabízíme služby v aktuálních dotačních programech!

Kdo jsou naši zákazníci? Naše vybrané reference si můžete prohlídnout na stránkách Foukaná izolace a Izolační práce

Všichni ti, kteří požadují profesionální výsledky a také kvalitně a rychle odvedenou práci v oblasti tepelné izolace objektů ať už jde o zákazníky jednotlivce či velké firmy. Jedná se především o majitele rodinných či bytových domů, velké společnosti v zemědělství, průmyslu nebo také majitele drobných živnostenských provozoven – prodejny, dílny, sklady. Topíte a chcete ušetřit? Pak se staňte naším zákazníkem, nalezneme vhodné řešení tepelné izolace také pro Váš dům!

Machstav nabízí nejdokonalejší a také nejkvalitnější služby

V oboru tepelné izolace se pohybujeme již velmi dlouhou dobu, proto jsme vždy o krok napřed nežli konkurence. Víme, co tepelná izolace vyžaduje a tak jako jediní na trhu v současné době garantujeme svým zákazníkům dodanou objemovou hmotnost u dodané tepelné izolace! Ve spolupráci naší firmy Machstav s.r.o. a firmy Saint Gobain Isover vznikl také jeden z nejdokonalejších tepelně izolačních materiálů na trhu v současné době - Machstav Granulate IS. Machstav Granulate IS je objemově stálý, nesléhá se, je voděodolný a také nehořlavý. Naše firma Machstav s.r.o. je výhradním výrobcem a dovozcem Machstav Granulate IS v České Republice!

Kde nás najdete?

Firma Machstav s.r.o. sídlí v Dobroníně v mikroregionu Polná na Vysočině v bývalém okrese Jihlava. Tato naprosto skvělá pozice umožňuje působení po celé České Republice. Firma Machstav s.r.o. je na dosah ruky, nejen pro stávající, ale také pro nové zákazníky!

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Poctivá česká foukaná izolace dokáže snížit náklady na vytápění až o 40% a to za pouhé 4 hodiny.

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace