Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Granulát minerálního vlákna – jedná se o označení všech izolačních materiálů určených pro zateplování a izolování konstrukcí a sice foukanou technologii. Granuláty se rozlišují dle výrobního procesu na ON-LINE a OFF-LINE. OFF-LINE jsou materiály, které se vyrábí z polotovaru zejména deskového vyráběných na linkách k tomu určených. Jedná se produkty, které se vyrábí zároveň s deskovými izolacemi a mají jejich kvalitu – stejná pojiva, složení atd. Tímto způsobem se vyrábí například ISOVER Granulate. ON-LINE materiály se vyrábí na specializovaných linkách určených pouze k výrobě těchto granulátů. Pojiva jsou použitá jen v minimálním množství a materiály vyrobené na těchto linkách jsou označovány také jako „panenské“. Takto se vyrábí například Supafil loft od KNAUFU.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek