Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Foukané minerální izolace zabrání úniku tepla i peněz

Zdražování energií postihlo ve větší nebo menší míře již každou domácnost a čím dál více majitelů domů se snaží najít rezervy, kde uspořit co nejvíce na výdajích. Jedním z mnoha zlodějů peněz z našich kapes je nechtěný únik tepla z vytápěných místností, který představuje problém pro vlastníky rodinných nemovitostí i společných domů především v chladnějších měsících roku.

Ztráty tepla, tepelné mosty a jak zabránit únikům tepla

Jako houby po dešti se na panelových sídlištích objevují pestrobarevné fasády prozrazující nedávno proběhlou rekonstrukci domu právě za účelem zabránit nežádaným ztrátám na teple. Na jejich provedení bývají použity směsi z minerálních látek, nejčastěji skelná nebo kamenná vata. Tyto materiály jsou získávány tavením recyklovaných skelných střepů s pískem nebo čedičových kamenů s různými pojivy a z nich se následně tvarují dlouhá vlákna skládaná do rohoží.

Zateplení fasády a efektivita izolace s tepelnými mosty

Vzniklé polotovary jsou poté namotávány do dlouhých pásů nebo se z nich vyřezávají desky k přímému obkládání zdiva. Ovšem právě forma, v níž se klasické minerální izolace distribuují, může být problémem při realizaci zateplení. Vata nebo její desky se špatně tvarují u složitějších kontur střešních prostor domů, mohou mezi ní vznikat menší mezery snižující efektivitu izolace a vytvářet takzvané tepelné mosty, přes které teplo uniká ven. Do některých špatně přístupných míst se s takovými materiály dokonce nemusíme dostat vůbec.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek