Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Investovat do tohoto druhu zateplení se vám jednoznačně vyplatí. Úsporou energie zlepšíte z dlouhodobého hlediska jak svoji finanční situaci, tak se podílíte i na pozitivní věci z hlediska trvale udržitelného vývoje našeho životního prostředí. Navíc podpora užití materiálu šetrnému k životnímu prostředí se vám vyplatí z ekonomického hlediska v rámci programu "Zelená úsporám".

Lehce aplikovatelný materiál, rychlý servis s možností nadstandartních služeb v podobě konzultací a dopravy zdarma, příležitost prověřit si reference spokojených zákazníků uvedených na webových stránkách příslušných firem, ale i vlastnosti minerální vlny, jako vysoká odolnost proti ohni, plísním, hlodavcům či změně tvaru, jsou velkými lákadly této formy zateplení.

Investicí do foukané minerální izolace zvýšíte bezpečnost domu, zabráníte tepelnému úniku, ale i nepříjemnému teplu v době horka a částečně zajistíte zvukovou izolaci budovy.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek