Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Foukaná minerální izolace opravdu extrémně nehořlavá

Tento nejúčinnější způsob zateplení a izolace využívá speciální minerální vatu, která se do potřebných míst vhání nejčastěji hadicí. Použitá minerální vata je lehká, prodyšná, odolná vůči hlodavcům, plísním a vlhku, tvarově stálá a extrémně nehořlavá (vydrží teploty až 1100°C ). Způsoby její aplikace jsou veskrze universální a hodí se tedy prakticky na jakékoliv potřeby izolace počínaje malými, těžko dostupnými místy, a konče průmyslovými prostory. Nemusíte se bát, že by zbyla jakákoliv štěrbina nezaizolovaná, protože foukaná minerální izolace vyplní i ten nejzazší kout. Samotná realizace je extrémně rychlá a trvá od 3 do 5 hodin.

Ohnivzdorná izolace až do teploty 1100°C

A jestliže máte oprávněný strach z velkého množství zbytků po montáži tak, jako je zvykem u jiných izolačních metod a materiálů, zde je vše absolutně čisté a profesionální. Minerální vata se totiž čerpá hadicí přímo ze speciálního vozu. Ptáme-li se po nevýhodách foukané minerální izolace, je dobré zmínit, že její provedení musí být realizováno odborným týmem a nemůžete si ji tak udělat sami. Otázkou však je, jestli to je opravdu nevýhoda, navíc přihlédneme-li, že se tento profesionální servis pojí s příjemnou cenovou dostupností.

Nejúčinnější ?!

Jestli si pamatujete, na začátku článku jsme Vám slibovali prozrazení té nejúčinnější metody tepelné izolace. Schválně jsme ji zatím nezmiňovali a nechali až na konec. Existuje tedy ještě jedna z metod zvaná "foukaná minerální izolace" a my si ji příště více přiblížíme.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek