Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Foukaná izolace, zateplování rodinných a bytových domů, úspora financí

Jednou z cest vedoucích k úspoře financí v rodinných či bytových domech je zavedení izolace. Díky izolacím dochází k výraznému snížení tepelných ztrát.

Velmi vhodnými místy pro izolaci jsou okna. V tomto případě existují dvě možnosti zateplení. Jedná se o výměnu celého okna nebo zatěsnění okna a výměna vnějšího skla za izolační dvojsklo. Vhodnými materiály pro tepelné izolace jsou desky z pěnového polystyrénu nebo desky z minerální vaty.

Kde se dá provést zateplení stěny

Dalšími místy, které se obvykle zateplují jsou stěny. Stěny se obvykle dají izolovat zevnitř nebo zvenku. Vnitřní izolace mají značné nevýhody a u starých domů. Největším problémem je, že vnitřní tepelná izolace končí u rámů oken, u podlahy, stropu a v těchto místech dochází ke kondenzaci vlhkosti. V těchto místech se mohou objevit plísně a pokud se jedná stropy s dřevěnými trámy, mohou hnít. Stěny mají po zateplení velkou tepelnou kapacitu, tudíž se v parném létě dům nepřehřívá.

Proč se zdá být na první vnější zateplení výhodnější?

Vnější zateplení je výhodnější, protože celá konstrukce domu je zabalena do izolačního pláště, čím vzrůstá i velikost spotřebovaného materiálu a pokud je izolační vrstva dostatečná, nikde ke kondenzaci vlhkosti nedochází. Pokračování se dočtete v následujícím článku, věnovaném vnějšímu zateplení.

Izolace stropu u přízemních domů

Dále se izolují taktéž stropy. Tento způsob izolace se používá obzvlášť u přízemních domů se starými trámovými stropy. Tyto stropy se dají nejlépe zateplit vložením minerální vaty mezi trámy. Další možností je výstavba podkroví. V tomto případě se izoluje střecha vložením izolace mezi trámy krovu.

Výběr izolované části, aneb nechte si zdarma poradit

Vždy je velmi důležité se při výběru místa izolace zaměřit na místa s největšími ztrátami energie. Důležitou složkou je také výběr vhodné šířky izolace.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek