Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Foukaná izolace

Charakteristika materiálu

Foukaná izolace je klasickou stavební izolací, která je do stavby aplikována speciálním způsobem (foukáním) s pomocí stroje. Nejčastěji se jedná o celulózovou nebo minerální izolační hmotu. Tato izolace se vyrábí z výběrového recyklovaného papíru nebo z vyvřelé horniny. Tak zvaná foukaná celulózová izolace vzniká speciálním zpětným rozvlákněním papíru. Díky vytahování jemných vláken z horniny tak vzniká minerální vata. Správně ošetřená foukaná izolace má velmi dlouhou životnost a výborné tepelné vlastnosti.

Co foukaná izolace ušetří?

Samozřejmě lidé zateplují a izolují stále, neboť si uvědomují, že ceny energií stále rostou a do budoucna jistě také porostou. Samozřejmě druhů izolace je mnoho, proč je tedy ideální vybrat si právě izolaci foukanou? Foukaná izolace ušetří energii – efektivní tepelná izolace dokáže výrazně omezit spotřebu energie. Při zateplení starších domů může spotřeba energie klesnout dokonce až na polovinu. Dále ušetří čas, no a jak je známo - čas jsou peníze. Foukaná izolace nám tedy ušetří i peníze.

Proč foukaná izolace?

Tento typ izolace se stává stále oblíbenějším po celém světě, díky svým nesporným výhodám.

Samozřejmě cena hraje v dnešní době v mnoha domácnostech primární úlohu, proto už jen samotný fakt, že foukaná izolace nám pomůže ušetřit finanční prostředky, je velmi lákavý.

Je to nejjednodušší způsob zateplení pro špatně přístupná místa – tato místa se tedy nemusí složitě zpřístupňovat, navíc zajistí 100 % zaplnění prostoru. Tato izolace odolává plísním a škůdcům a má odhlučňující účinky.

Využití foukané izolace

Foukaná izolace má opravdu široké uplatnění. Je možné jejich výhod uplatnit například při rekonstrukcích rodinného domu, panelového domu, ale samozřejmě také při rekonstrukcích různých hal a stavebních objektů. Její využití je také přínosné u novostaveb všech typů, ale tím možnost jejího uplatnění samozřejmě zdaleka nekončí...

Aplikace foukané izolace

U foukané izolace je nutné, aby ji aplikoval odborník, který je vybaven zařízením, potřebným pro aplikaci foukané izolace. Samozřejmě jedinec, který si myslí, že je velmi nadaný a pevně věří ve svůj um, se o aplikaci tohoto druhu izolace může pokusit, ale doporučujeme alespoň rady samotného odborníka.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek