Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Foukaná izolace od Machstav

Jako jedna z praktičtějších variant zateplování domu je foukaná izolace daleko častěji využívanou metodou. Na trhu působí řada firem, která dokáže foukanou izolaci více či méně kvalitně zajistit. Proč tedy vybrat právě nás?

Zaměření po celé České republice zajišťujeme zdarma. Stejně tak vypracování nabídky na míru a odbornou konzultaci provádíme zdarma. V konkurenci firem máme dlouholeté zkušenosti a při realizaci používáme kvalitní materiály vyvinuté naší firmou. Samozřejmostí je profesionální přístup.

Druhy minerálních vláken pro foukanou izolaci

Rozlišujeme dva druhy minerálních vláken, a to čedičové a skelné. Oba druhy materiálu jsou vyráběny z kamene, mají však odlišné vlastnosti. Liší se v objemové hmotnosti pro zafoukání, proto se každý typ materiálu hodí do jiného typu konstrukce.

Vlastnosti foukané izolace

K vlastnostem foukané izolace z minerálních vláken patří její protipožární vlastnosti (splňuje požadavky na klasifikaci do třídy A1). Následuje vlastnost hydrofobizace vláken, kdy při kontaktu s vodou či vlhkým prostředím nedojde k poškození vláken. Po vyschnutí neztratí své izolační vlastnosti. Minerální vlákna dobře izolují hluk a minimálně sléhávají.

Při aplikaci foukané izolace do daných prostor lze postupovat bez složitých zásahů do konstrukce. V praxi to znamená, že se maximálně využije daná dispozice domu. Oproti klasickému zateplení pomocí izolačních desek nevzniká riziko tepelných mostů a nevznikne žádný odpad. Foukaná izolace je lehká, nezatěžuje tedy stropní konstrukci.

Kde zateplit dům

Naše firma provádí několik typů zateplení podle zateplovacího prostoru. Nejčastěji izolujeme strop. Důvod je prostý – stropem uniká nejvíce tepelné energie, kterou se snažíme ušetřit. Aplikace je jednoduchá, stačí umožnit přístup do prostoru půdy a připojení na zdroj elektřiny. Samotná aplikace se provádí pomocí aplikačního stroje, do kterého se postupně sype materiál a hadice, která fouká materiál do prostoru půdy. Celý průběh práce je rychlý a nezabraňuje plnému provozu domácnosti nebo firmy. Například zateplení cca 100 m3 trvá přibližně 4 hodiny.

Velmi časté je také zateplení ploché střechy. Především rodinné domy postavené v 70. a 80. letech jsou špatně tepelně odizolované a plechy použité na střechy jsou nedostatečným izolantem. V tomto případě se zateplí dutý prostor mezi stropem a střešní krytinou.

Zateplení půdních prostor a atypických půdních prostor dosáhneme stejného efektu jako u zateplení stropu. Izolaci můžeme využít již při realizaci domu a snížit tak náklady od počátku užívání domu.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek