Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Foukaná izolace a zateplení

Záleží vám na teple vašeho domova? Nevíte jaký typ zateplení se vám vyplatí nejvíce? V tomto článku se vám budeme snažit přiblížit problematiku zateplení a formu foukané minerální izolace.

Foukaná minerální izolace

Tepelná izolace je novodobý pojem, který znala před padesáti lety pouze hrstka šťastlivců, jež napadlo určitým způsobem zabránit uniku tepla ze svých domovů a výrazně tak ušetřit spotřebovanou energii. Průlom v přístupu veřejnosti k této vychytávce nastal až začátkem osmdesátých let, kdy světem zmítala energetická krize. Teplo začalo být příliš drahé a lidstvo si začalo uvědomovat, že je efektivnější utratit jednorázově větší sumu peněz, než je pomalu ztrácet prakticky každý den.

Od zmiňované krize dnes uběhlo již přes čtyřicet let a tepelná izolace se stala součástí každé moderní stavby. V dnešním světě stále se zdražujících energií, se tento vynález stal takřka povinností pro veškeré komerční a rodiné novostavby, stejně tak se ale čím dál více rozšiřuje i jejich implementace do starších budov. Plýtvat teplem zkrátka v dnešní době nechce nikdo.

S rostoucí poptávkou přibývalo i podnikatelů a firem, zabývající se touto problematikou a dnešní trh tak nabízí vskutku pestrou škálu různých druhů zateplení. Jedním z nich je i foukaná izolace. Tento typ tvořený pomocí minerální vaty je velice oblíbený pro svou cenovou dostuponost a vysokou efektivitu společně s rychlou návratností. Nejčastěji se používá pro izolování a vyplnění dutit v půdních prostorách nebo zateplení střešních šikmin.

Foukaná izolace se vyrábí z vyvřelých hornin nebo z recyklovaného papíru. Díky vytahování jemných vláken z těchto surovin vzniká minerální vata, která bezpečně a účině izoluje teplo. V případě kvalitního produktu je tento materiál nehořlavý, odolný proti navlhnutí a má velice vysokou životnost. Cenová dostupnost je přitom velice přijemná, což je jedna z největších výhod tohoto typu zateplení.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek