Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Foukaná izolace a zateplení patří mezi velmi žádané služby

V dnešní době je zateplení jednou z velice moderních a žádaných služeb při výstavbě budov nových či renovaci starých. Zateplují se střechy, fasády, stropy, podkroví. Provádí se buď zvenčí, nebo uvnitř místností. Materiály, které se využívají nejčastěji, jsou lepící stěrkové tmely, penetrace a velmi oblíbený a cenově nejdostupnější polystyren. Zateplení má mnoho výhod. Nejznámější je úspora peněz za plyn či jiné topné zdroje. Pokles těch nákladů při zateplení celého domu je v průměru o 30 – 50%.

Izolace tepla bez úniků

Vrstva navíc, kterou díky přidanému materiálu získáme, totiž izoluje teplo, které zůstává v místnosti a neuniká ven. Výhody, které, jsou již méně známé zákazníkovi, ale které šetří peníze jsou: výrazné snížení koroze spojovacích výztuží, praskání obvodových panelů, snížení dilatačních změn v důsledku roztahovaní materiálu, zamezuje vzniku příčin statických poruch panelových domů z důvodu dlouhodobého střídání vysokých a nízkých teplot, odstraňuje šíření plísní (alergenů) atd. Díky velikému nárůstu poptávky v poslední době také firmy nabízí různé kombinace barev a provedení díky čemuž může dům získat i úplně nový a moderní vzhled.

Izolace s vysokou mírou odhlučnění s absolutní eliminací úniků tepla

Izolace se především užívají pro to, aby se snížila míra postupu tepla či zvuku. Ve stavebnictví máme spoustu druhů různých izolací, rozdělené na tepelné, zvukové a protipožární. Hlavními a nejpoužívanějšími typy izolací pro tepelné užití a protipožární jsou skelná vata, kamenná vlna, polystyren, dřevocementové desky.

Zvuková izolace omezuje propustnost hluku

Co se týče zvukové izolace, jako například pro odhlučnění zkušebny dají se využít speciální materiály na zeď prodávané ve specializovaných internetových obchodech, nebo velice oblíbené a levné jsou papírová plata od vajíček, staré koberce, kusy látek a molitanu. Plata se připevňují přímo na stěnu, poté se tvoří další vrstva pomocí koberců, které by se neměly dotýkat plat.

Rada na závěr pro zvukové samoizolanty

Koberec by měl být natažený od stropu až po zem na všech 4 zdech. Přes strop je nejlepší natáhnout kusy látky či staré prostěradlo tak, aby bylo prověšené. Nejlepší se utvořit pomocí nějakého špagátu vlny. Díky těmto opatřením se zvuk neodráží, zůstává v místnosti a neproniká ven.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek