Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Efektivní řešení pro vaši domácnost

Díky svým vynikajícím tepelně-izolačním schopnostem, nízké pořizovací ceně a jednoduchému způsobu aplikace bývá foukaná minerální izolace nejvhodnější volbou pro zateplení dutých, vodorovných a stropních prostor, krovů a dalších šikmých prostor vašeho domu, např. střešních konstrukcí. Vhodná je však i pro stěny a svislé konstrukce. Navíc jejím pořízením zlepšíte protipožární ochranu vašeho domu, neboť tento materiál vydrží teploty až ke 2000°C.

Izolace starších domů

Zvláště u starších domů, u nichž nebyla v době stavby řešena tepelná izolace, se investice do zateplení vyplatí. Každým dnem vám v nezateplené budově uniká teplo střechou, obvodovým zdivem či netěsnícími okny. Protože zhruba třetina tepla uniká právě stropy a střešními prostory domů, doporučují vám odborníci začít se zateplováním právě od těchto prostor.

Cena foukané izolace

Pořizovací ceny jsou závislé na objemu materiálu potřebném pro daný druh konstrukce, na kterou chcete izolaci aplikovat, a rozsahu práce na místě. Celkové náklady se pohybují okolo desítek tisíc korun při 100 – 350 Kč/m2. Na internetových portálech poskytovatelů máte možnost vyplnit nezávaznou objednávku a nechat si vypracovat předběžnou kalkulaci, samotné aplikaci materiálu by měla samozřejmě předcházet návštěva odborného technika. Návratnost vašich investic na úsporách za úniky energie se odhaduje na dobu 3 až 5 let. V ideálním případě vám příslušný dodavatel této služby poskytne záruku až na 60 měsíců, tedy 5 let.

Úspora a foukaná izolace

Úniky energie se díky zateplení sníží o 25 – 50%. Výši celkových úspor ovlivní kvalita a tloušťka zvolené izolace.

Zateplení pomocí foukané izolace

Navíc pokud uvažujete o zateplení vašeho obydleného domu, umožní vám někteří výrobci uspořit až desítky procent nákladů díky dotačnímu programu "Zelená úsporám". Jedná se o firmy, které jsou držiteli certifikátu "Odborný dodavatel" pro účely státem financovaného dotačního programu "Zelená úsporám" a vám a dalším zákazníkům zpřístupňují při použití schválených izolačních materiálů čerpání dotace z programu Ministerstva životního prostředí, a to až do 31.12.2012, případně do vyčerpání vyhrazených financí (25 mld. Kč).

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek