Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Efektivní instalace foukaných izolací překvapí svou rychlostí a šetrností

Pokud nemáte rádi dlouhé rekonstrukce a bojíte se několikadenního života v hluku a prašném prostředí, potěší vás, jak snadná instalace foukaná izolace je. U středně velkého rodinného objektu by doba práce neměla přesáhnout rozmezí více jak jednoho dne. V některých případech může zateplení střechy proběhnout během tří krátkých hodin.

Minimum odpadu a neomezení chodu domácnosti při instalaci izolace minerální vlnou

Zatížení hlukem je při zateplování minimální a při optimálních podmínkách dokáží profesionální pracovníci zakrýt až 300 m2 za jeden den. Instalace při tom není omezena výškou ani tvarem prostorů. Další dobrou zprávou je i minimalizace odpadu, který za řemeslníky zůstává. Materiál v měkkém skupenství se totiž nemusí speciálně vyřezávat a vybrušovat, aby zapadnul do tvaru zateplovaných prostor, díky čemuž zcela zmizí hromady nepotřebných odřezků.

Vhodnost materiálu foukaná izolace a otázka odkrývání celých prostor

U foukané izolace odpadá také otázka, zda je prostředí, do níž bychom ji chtěli instalovat, pro daný typ materiálu opravdu vhodné. Její nanesení lze provádět v podstatě v jakémkoliv místě bez nároků na vyrovnávaní podkladu nebo nutnosti odkrývat celý prostor. Izolace se díky foukání hadice dostane všude a dokonale přilne ke každému povrchu.

Ani postup stavebních prací nikterak výrazně nenaruší běžný život v izolovaném objektu a nepromění jeho okolí na odpadem zasypané staveniště. Prvním krokem při realizace projektu je povolání odborníků specializované firmy Machstav s.r.o., kteří pomocí speciálních přístrojů dokáží přesně lokalizovat cesty, kudy dochází k úniku tepla, a následně vytipovat místa, kde bude nejvhodnější izolaci nanést.

Další postupy pracovního procesu zateplení

Další pokračování pracovního postupu spočívá v navrtání otvorů, skrz něž se bude hmota dostávat dovnitř. Vůbec nás tak nemusí děsit například demontáž celého povrchu rovných střech. Specializovaní zaměstnanci si poradí téměř s každým typem pokrytí budov.

Odkud se bere foukaná izolace a jak se rozvádí k místu izolace

Z vozu, k tomuto účelu přizpůsobenému, je pak materiál dopraven nataženými hadicemi přímo k místu, kde bude potřeba. Po zaschnutí pracovníci otvory zahladí a zakryjí tak, aby nebylo poznat, že vůbec k nějaké úpravě došlo.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek