Efektivní instalace foukaných izolací překvapí svou rychlostí a šetrností

Pokud nemáte rádi dlouhé rekonstrukce a bojíte se několikadenního života v hluku a prašném prostředí, potěší vás, jak snadná instalace foukaná izolace je. U středně velkého rodinného objektu by doba práce neměla přesáhnout rozmezí více jak jednoho dne. V některých případech může zateplení střechy proběhnout během tří krátkých hodin.

Minimum odpadu a neomezení chodu domácnosti při instalaci izolace minerální vlnou

Zatížení hlukem je při zateplování minimální a při optimálních podmínkách dokáží profesionální pracovníci zakrýt až 300 m2 za jeden den. Instalace při tom není omezena výškou ani tvarem prostorů. Další dobrou zprávou je i minimalizace odpadu, který za řemeslníky zůstává. Materiál v měkkém skupenství se totiž nemusí speciálně vyřezávat a vybrušovat, aby zapadnul do tvaru zateplovaných prostor, díky čemuž zcela zmizí hromady nepotřebných odřezků.

Vhodnost materiálu foukaná izolace a otázka odkrývání celých prostor

U foukané izolace odpadá také otázka, zda je prostředí, do níž bychom ji chtěli instalovat, pro daný typ materiálu opravdu vhodné. Její nanesení lze provádět v podstatě v jakémkoliv místě bez nároků na vyrovnávaní podkladu nebo nutnosti odkrývat celý prostor. Izolace se díky foukání hadice dostane všude a dokonale přilne ke každému povrchu.

Ani postup stavebních prací nikterak výrazně nenaruší běžný život v izolovaném objektu a nepromění jeho okolí na odpadem zasypané staveniště. Prvním krokem při realizace projektu je povolání odborníků specializované firmy Machstav s.r.o., kteří pomocí speciálních přístrojů dokáží přesně lokalizovat cesty, kudy dochází k úniku tepla, a následně vytipovat místa, kde bude nejvhodnější izolaci nanést.

Další postupy pracovního procesu zateplení

Další pokračování pracovního postupu spočívá v navrtání otvorů, skrz něž se bude hmota dostávat dovnitř. Vůbec nás tak nemusí děsit například demontáž celého povrchu rovných střech. Specializovaní zaměstnanci si poradí téměř s každým typem pokrytí budov.

Odkud se bere foukaná izolace a jak se rozvádí k místu izolace

Z vozu, k tomuto účelu přizpůsobenému, je pak materiál dopraven nataženými hadicemi přímo k místu, kde bude potřeba. Po zaschnutí pracovníci otvory zahladí a zakryjí tak, aby nebylo poznat, že vůbec k nějaké úpravě došlo.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace