Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav
Dutiny DU - označení pro způsob zateplení do takového typu konstrukce, kde je izolace nafoukaná do svislé kolmé dutiny mezi dva pevné prvky. Typickým příkladem jsou dřevostavby, kde se vyplňuje prostor mezi jednotlivými dřevěnými prvky – dutiny. Dalším příkladem mohou být zděné stavby s takzvanými lícovými cihlami, které obezdívají nosnou konstrukci domu z jiných cihel. Mezi nosnou konstrukcí a lícovými cihlami vzniká dutina, která se dá vyplnit izolací a to foukáním. Poměrně často se setkáváme i s nastavením ostění v podkrovních místnostech, protože tato část podkrovní vestavby byla špatně zaizolovaná a je třeba vytvořit dutinu, aby se dala doplnit další vrstva izolace. Izolování kolmých dutin se řeší vesměs u rodinných domů. Nová norma EN 14064-2 hovoří o takovéto konstrukci jako zděná stěna s dutinou.
Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek