Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Domy s plochou střechou

Pokud u domu není zateplen strop, v místnostech pod střechou bývá neúnosné teplo. Problém, kdy v místnostech nastává neúnosné teplo, vzniká především v letním období, kdy v místnostech nelze více větrat. Řadové domy mívají povětšinou plechovou střechu, která bývá z pravidla natřena tmavou barvou. Tmavé barvy však přitahují sluneční záření, takže výsledná teplota v místnostech pod střechou dosahuje až 70 stupňů. Ve střeše tohoto domu díky špatné izolaci vznikaly tepelné mosty, které měly za následek nejen únik tepla, ale především špatnou izolaci střechy. V dřívějších dobách nebyl takový výběr materiálů v tomto ohledu jako dnes, takže nebylo možné zabránit vzniku tepelných mostů, tento problém má většina řadových domů, které byly postaveny v 70.-80. letech. Domy s plochou střechou je nejlépe zateplit technologií foukané minerální vlny. Zateplení pomocí foukané minerální vlny je nejběžnější a nevyžaduje vysoké investice. Pro řadové domy je tato možnost zateplení prakticky jediná. Konstrukce střechy domu je dvouplášťová, mimo jiné je tato střecha typická tím, že v prostoru mezi stropem a pláštěm je velmi málo místa. Pod střešním povrchem je na trámech dřevěné bednění. Dutý prostor mívá nejčastěji v nejvyšším bodě velikost kolem 60 cm ve spádech pak 25cm. U některých domů je tento prostor ještě mnohem užší, proto je nutné vytvořit montážní otvor podélně přes celou střechu. U tohoto řadového domu je však konstrukce průlezná, proto není nutný podélný otvor. Střecha domu nemá vikýř, ale u těchto domů, je tento fakt zcela běžný. V tomto případě je tedy nutné střechu násilně otevřít. Pokud by obyvatelé domu chtěli, vikýř se dá na střechu samozřejmě dosadit dodatečně. Při aplikaci foukané izolace se musí technik otvorem doslova plazit až na konec konstrukce. Poté od konce aplikuje asi dvacetipěti centimetrovou vrstvu izolace. Plochu kolem 100m2 lze zateplit přibližně za tři až čtyři hodiny. Foukaná izolace přináší uživatelům velmi mnoho skvělých výhod, mezi které patří hlavně dokonalé zateplení střechy bez vzniku tepelných mostů. Materiál foukané izolace je velmi kvalitní a také stále stejný. Střechu domu je možné foukanou izolací zateplit velmi rychle. Mnoho uživatelů jistě ocení, že se během prací z jejich domu nestane staveniště. Během prací také mohou obyvatelé domu pokračovat v běžných činnostech bez omezení. Pro tuto konstrukci domu je vhodný materiál na bázi minerálního vlákna staveného čediče. K zateplení střech používáme svůj vlastní granulát s označením Machstav Granulate IS. Naše firma je také výhradní prodejcem tohoto granulátu do ČR. Tento typ granulátu se vyrábí ve východních Čechách. Granulát naší firmy má vyšší objemovou hmotnost, proto je především vhodný k aplikaci na volno. Výhodou tohoto granulátu je stálost po celou dobu užívání a také fakt, že se granulát nesléhá dále je nehořlavý a odolný proti vlhkosti. Granulát naší firmy je také vhodný i pro jiné typy konstrukcí.

Výhody naší foukané izolace

 • Používáme pouze kvalitní materiály
 • Solidní jednání
 • Zaměřujeme se na objekty po celé ČR
 • Spousta spokojených zákazníků
 • Rychlost práce bez narušení běžného chodu domácnosti
 • Odborná konzultace zdarma
 • Nabídka na míru zdarma
 • Dlouholeté zkušenosti v oboru

Zateplení domu s plochou střechou

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

 • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
 • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
 • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
 • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
 • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
 • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek