Věděli jste, že... ?

… historie společnosti Machstav sahá až do roku 1996. V roce 2010 došlo k transformaci na společnost s ručením omezeným.

… po celou tuto dobu se společnost věnovala tepelně izolačním stavbám – některé realizace Kostelecké Uzeniny v Kostelci u Jihlavy sklady uzenin, Pribina Přibyslav – výroba Hermelínu sklepy zrání sýrů, Líhně Mach Litomyšl – objekty líhně kuřat. Všechny tyto stavby vyžadují dokonalé tepelně izolační vlastnosti spojené s velkou hygienou.

…společnost Machstav je největším odběratelem izolačního materiálu pro foukanou technologii od jednoho z největších světových výrobců izolačních hmot ISOVER v celé České republice.

…společnost Machstav je jeden z největších odběratelů izolačních panelů od společnosti KingSpan z Hradce Králové.

…společnost Machstav používá pro izolování pouze a jenom materiály, které mají všechna nutná povolení, certifikace, prohlášení o shodě, technické listy atd.

…společnost Machstav vám v současné době jako jediná na českém trhu garantuje dodanou objemovou hmotnost dodané izolace. Ani největší a nejznámější společnosti v oboru vám toto negarantují!

… společnost Machstav v roce 2011 úspěšně zrealizovala více než 300 zakázek v oblasti foukané minerální izolace a to bez jediné reklamace!

… společnost MACHSTAV v roce 2011 zateplila foukanou minerální izolací stropy a střechy o celkové výměře přes 70 hektarů = 70.000m2

… společnost Machstav v roce 2011 úspěšně zrealizovala více než 50 zakázek v oblasti sendvičových panelů a to bez jediné reklamace!

… společnost MACHSTAV v roce 2011 dodala a namontovala přes 20.000m2 sendvičových panelů.

… stroje společnosti MACHSTAV pro aplikaci foukané minerální izolace jsou vlastní konstrukce a jsou mimořádně výkonné – vodorovné foukání na vzdálenost až 150m a výškové foukání nad 12patrový dům

…společnost Machstav úspěšně zatepluje historické a památkově chráněné objekty, např. Zámek v Černé Hoře.

…společnost Machstav je členem několika vybraných oborových sdruženích, kde je aktivním členem a pro ostatní zájemce dělá odborné přednášky a konzultace o užitku a efektivitě tepelných izolacích v daném oboru podnikání. Příkladem může být členství v Českomoravské drůbežářské unii, Centrum pasivního domu atd.

…společnost Machstav spolupracuje s projektanty a architekty po celé České republice.

…společnost Machstav realizuje zateplení střech s komplexními službami. Například s osazením vstupů do střechy, s montáží ventilačních turbín, zateplením kontaktním fasádním systémem výtahových šachet s novou hydroizolací střech atd.

…společnost Machstav svým zákazníkům poskytuje měření termokamerou před zateplením a po zateplení ZDARMA.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace