Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Cena foukané minerální izolace a úspora financí

Při objednání foukané izolace se cena odvíjí od jaké firmy je foukaná minerální izolace objednána. V ceně foukané minerální izolace je také posouzení objektu pro, který bude foukaná izolace použita. V této službě je posouzení funkčnosti stávajícího zateplení objektu, dále jestli je možné foukanou izolaci aplikovat do dutin podlahy nebo je potřeba vytvořit novou dřevěnou podlahu, také jestli je vhodnější provést foukanou minerální izolaci do střechy jednotlivého objektu anebo jestli je možné v jednotlivých případech provést foukanou minerální izolaci také do stěn.

Cena foukané izolace

Foukanou minerální izolaci je možné objednat již od x Kč/m2, cena hlavně odvíjí od velikosti jednotlivé plochy, kde mám být foukaná izolace prováděna a na tepelných vlastnostech použitého materiálu.

Ceník pro foukanou izolaci

Pokud by ceny foukané minerální izolace byla např. 40 000 Kč, tak návratnost investice by byla přibližně do 5-ti let od provedení foukané minerální izolace. Cena foukané izolace je často ve výši ročních výdajů za energie, tedy zmiňovaných 40 000 Kč ročně. To znamená, že pokud by foukaná izolace ušetřila ročně na energiích jenom 25%, tak by majitel rodinného domu ušetřil ročně přibližně 10 000 Kč za spotřebu energií a investici do foukané izolace by měl zaplacenou do 5-ti let od provedení této foukané izolace. Po zaplacení této investice do foukané investice by tedy majitel rodinného domu ušetřil ročně těchto 25% z předchozích výdajů za energie.

Foukaná izolace jako investice

Investice do foukané izolace je tedy velice výhodná, jelikož je zde rychlá návratnost investice a velká úspora financí na spotřebě energií. Foukaná minerální izolace je výhodná investice také z toho důvodu, že foukaná izolace je velice kvalitní izolační materiál, který je více odolný než jiné izolační materiály a poskytuje dlouhou životnost.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek