Celkový objem 3.500m2 jsme zvládli zrealizovat za 10 dnů

12.týden se velmi podobal předcházejícím týdnům. Objem zrealizovaných m3 i počet realizací ničím nevybočoval z našeho průměru. Všechny realizace byly v rodinných domech. V tomto týdnu jsme dokončili a předali 2 haly, ve kterých jsme opravovali podhledy s využitím sendvičových panelů. Celkový objem 3.500m2 jsme zvládli zrealizovat za 10 dnů. Stávající podhledy byly řešeny pouze fólií a jako izolant byla použita skelná vata, která byla po letech místy slehlá a poškozená. Nejlepším řešením bylo na stávající podhled přidat ještě jednu vrstvu speciálních zateplených sendvičových panelů. Tím jsme vyřešily několik problémů najednou – energie, optické vylepšení hal atd.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace