Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

Seznam všech aktualit

Proč foukaná izolace

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto zateplení se stalo vhodným řešením pro každý..

Zobrazit detaily

Výhody zateplování

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  Výhody zateplování tkví především v: –    úsporách..

Zobrazit detaily

Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce

Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce. Převážná většina všech vazníkových..

Zobrazit detaily

Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti Machstav s.r.o.

Zobrazit detaily

Izolace, zateplení rodinných domů

Izolace, zateplení rodinných domů Na trhu existují různé možnosti a druhy zateplení a izolací rodinných domů. V nabídce je velké množství druhů materiálů a barevných tónů izolací. Vybrat sitak může každý podle svých..

Zobrazit detaily

Vhodným způsob zateplení pro starší domy

Foukaná izolace je vhodným způsobem zateplení také pro starší domy Starší domy jsou objekty, kde většinou chybí tepelná izolace úplně, protože dříve byly energie levné, takže na zateplení objektů nebyl kladen důraz. Jak..

Zobrazit detaily

Pur panely jsou nejvhodnějším izolačním materiálem na zateplení hal

Pur panely jsou nejvhodnějším izolačním materiálem na zateplení hal Pur panely se využívají na tepelnou izolaci především průmyslových objektů. Výhoda tohoto izolačního materiálu je především v rychlosti tepelně..

Zobrazit detaily

Izolace stropu rodinných domů Vás chrání před vznikem plísní

Izolace stropu rodinných domů Vás chrání před vznikem plísní Tepelná izolace je v současné době nejen velmi důležitá, ale také praktická součást moderního bydlení, protože Vám pomáhá šetřit již tak velmi drahé..

Zobrazit detaily

Forma tepelné izolace stropu

Izolace stropu je nejefektivnější a nejlevnější forma tepelné izolace Izolace stropu je nejúčinnější forma tepelné izolace, nejenže Vám po zateplení přinese nejvyšší užitek, ale také vyžaduje nejmenší investici..

Zobrazit detaily

Dbejte na rady odborníků a izolujte svůj dům krok za krokem

Dbejte na rady odborníků a izolujte svůj dům krok za krokem Stropní tepelná izolace je neúčinnějším druhem zateplení objektů. Druhým kladem zateplení stropu je také fakt, že tento druh izolace vyžaduje nejnižší investici...

Zobrazit detaily

V závěru roku 2012 jsme tepelně izolovali dům v pasivním standardu

V závěru roku 2012 jsme tepelně izolovali dům v pasivním standardu Týden s číslem 48. byl pro nás ve znamení tepelné izolace velkého rodinného domu v pasivním standardu, dále jsme zateplili jeden bytový dům a jako..

Zobrazit detaily

V roce 2012 jsme řešili tepelnou izolaci administrativní budovy a dvě

V roce 2012 jsme řešili tepelnou izolaci administrativní budovy a dvě nejrozsáhlejší zakázky Ve 45. týdnu roku 2012 jsme pracovali převážně na zateplení rodinných domů o celkovém rozsahu přes 300m3. Kromě rodinných..

Zobrazit detaily

Společnost Machstav se stala členem sdružení Centrum pasivního domu

Společnost Machstav se stala členem sdružení „Centrum pasivního domu“ V roce 2012 v 39. až 41. týdnu jsme se specializovali na tepelnou izolaci rodinných a bytových domů, ale také na zateplení trámového stropu. Dále jsme..

Zobrazit detaily

U Mateřské a Základní školy jsme realizovali komplexní tepelnou izolac

U Mateřské a Základní školy jsme realizovali komplexní tepelnou izolaci Týdny s číslem 42. až 44. byly pro nás velmi zajímavé. Provedli jsme tepelnou izolaci u 4 bytových domů, 2 sportovních hal. Věnovali jsme se také tepelné..

Zobrazit detaily

Tepelná izolace a návratnost investice

V 36. až 38. týdnu jsme se soustředili na tepelnou izolaci restaurace na severu Čech Od 36. až do 38. týdne roku 2012 jsme tepelně izolovali jednak opravárenskou halu zemědělské techniky, ale také například novostavbu rodinného..

Zobrazit detaily

Společnost Machstav vstoupila na současný trh s novinkou pod názvem ec

Společnost Machstav vstoupila na současný trh s novinkou pod názvem eco izolace Pracovníci společnosti Machstav vstoupili v loňském roce na trh s novým tepelně izolačním materiálem. Tuto eco izolaci však již pracovníci..

Zobrazit detaily

Jaro aneb co přináší za úskalí pro Vaše domovy (plísně, vlhko)

Jaro aneb co přináší za úskalí pro Vaše domovy (plísně, vlhko) V jarním období v přechodové fázi kdy odeznívají chladné dny, ale ještě není teplo, ale je velké vlhko, se vykytují problémy s plísněmi. Dnešní trend..

Zobrazit detaily

Zateplení stropu velmi výrazně sníží náklady na vytápění objektu

Zateplení stropu velmi výrazně sníží náklady na vytápění objektu Po aplikaci izolace provádí společnost Machstav v následném zimním období kontrolní měření termokamerou. Jak vysokou úsporu mohu očekávat po zateplení..

Zobrazit detaily

Centrum pasivního domu

Společnost Machstav se stala členem sdružení „Centrum Pasivního Domu“ Společnost Machstav se zaměřuje nejen na tepelnou izolaci objektů, ale také na snižování energetické náročnosti jednotlivých budov. Během působení v..

Zobrazit detaily

Eco izolace je jemný a kompaktní izolační materiál

Eco izolace je jemný a kompaktní izolační materiál Pokud aplikujeme izolaci do dutiny stropu – většinou se jedná o pultové konstrukce pak je vhodným izolačním materiálem eco izolace od společnosti Knauf. Objemová hmotnost u této..

Zobrazit detaily

Eco izolace chrání objekt před nepříznivými vlivy a prodlužuje jeho ži

Eco izolace chrání objekt před nepříznivými vlivy a prodlužuje jeho životnost K čemu slouží eco izolace? Jedná se o tepelně izolační velmi lehký a jemný materiál, který se využívá především k tepelné izolaci dutých..

Zobrazit detaily

Machstav působí v oblasti moderního bydlení

Machstav působí v oblasti moderního bydlení Sídlo společnosti Machstav je v Dobroníně na Jihlavsku, tato strategická poloha umožňuje společnosti působit po celé ČR. Společnost Machstav se stala jako první realizační..

Zobrazit detaily

Chladná období před topnou sezonou

Chladná období před topnou sezonou Všichni to známe. Večer sedíme u televize a je nám chladno, protože ještě netopíme, když je přes den venku teplo. A to že je nám chladno, je způsobu znovu tím, že nemáme dostatečně tepelně..

Zobrazit detaily

Klasické problémy s přehříváním objektů

Klasické problémy s přehříváním objektů Tento problém se týká převážně plochých a pultových střech, kde máme plechovou krytinu. Pokud nemá strop dostatečnou vrstvu kvalitní izolace ohřívá se prostor pod stropem a..

Zobrazit detaily

Jarní vlhké počasí napomáhá vzniku plísní, které ohrožují obyvatele do

Jarní vlhké počasí napomáhá vzniku plísní, které ohrožují obyvatele domu Období jara je charakteristické zejména chladnými nocemi a slunnými dny. Jarní střídání teplot způsobuje vlhkost, které se nedá zamezit, proto také..

Zobrazit detaily

Odvětrání konstrukcí a její vliv na kondenzaci vodních par v zimním ob

Odvětrání konstrukcí a její vliv na kondenzaci vodních par v zimním období V každé střeše a v každém stropu se vždy řeší prostup vodních par a technologie jak je odvětrat. U některých typů střech je to více..

Zobrazit detaily

Nový tepelně izolační materiál je vhodný pro nové i starší objekty

Nový tepelně izolační materiál je vhodný pro nové i starší objekty Trápí Vás vysoké účty za vytápění Vašeho domu? Přemýšlíte, kde byste ještě mohli ušetřit, ale myslíte, že už jste vyčerpali všechny možnosti,..

Zobrazit detaily

Správně fungující zateplení objektu závisí na dodržení objemové hmotno

Správně fungující zateplení objektu závisí na dodržení objemové hmotnosti Přemýšlíte o tom, že si necháte tepelně izolovat svůj dům, ale obáváte se, že tepelná izolace nesplní to, co slibuje? Pak tyto..

Zobrazit detaily

Všestraně tepelně izolační materiál předurčený k úspoře tepla

Všestranný tepelně izolační materiál předurčený k úspoře tepla Foukaná minerální izolace je jeden z nejdokonalejších tepelně izolačních materiálů na zateplení budov v současné době. Jedná se o mimořádně lehký a..

Zobrazit detaily

Foukaná izolace vytváří souvislou vrstvu a eliminuje vznik tepelných m

Foukaná izolace vytváří souvislou vrstvu a eliminuje vznik tepelných mostů Zateplení domu přináší obyvatelům domu kromě vysoké úspory energií ještě mnoho dalších výhod. Uživatelé z těchto výhod jistě nejvíce ocení..

Zobrazit detaily

Přehřívání místností v letním období vyřeší kvalitní tepelná izolace

Přehřívání místností v letním období vyřeší kvalitní tepelná izolace V letním období přicházejí na řadu známé problémy s přehříváním místností pod střechou, kdy bez kvalitní tepelné izolace je pobyt v těchto..

Zobrazit detaily

Machstav navrhne správné řešení tepelné izolace pro každý objekt

Machstav navrhne správné řešení tepelné izolace pro každý objekt Podzim je roční období, které přichází před dlouhou zimou. Dny tohoto ročního období jsou po ránu a večer velmi studené, takže člověk pořádně neví jak..

Zobrazit detaily

Nezateplená stropní konstrukce může v zimě působit velký problém

Nezateplená stropní konstrukce může v zimě působit velký problém V zimním období dochází k velkým teplotním výkyvům, proto v tomto období řešíme nejvíce odvětrávání vodních par, které prostupují střechou. Tento..

Zobrazit detaily

Foukaná izolace řeší tepelnou izolaci u každého objektu individuálně

Foukaná izolace řeší tepelnou izolaci u každého objektu individuálně Chcete tepelnou izolaci od profesionálů, kteří disponují mnoha zkušenostmi v oboru? Rádi byste, aby byla tepelná izolace na Vašem domě Vaším společníkem..

Zobrazit detaily

Podlahový systém, další metoda, která uspoří Vaše finance

Podlahový systém, další metoda, která uspoří Vaše finance Pokud máte zájem o zateplení půdních prostor, ideálním řešením je aplikace distančního podlahového roštu. Tento způsob zateplení žádným způsobem nenaruší..

Zobrazit detaily

ČLENSTVÍ MACHSTAVU VE SDRUŽENÍ CENTRUM PASIVNÍHO DOMU

ČLENSTVÍ MACHSTAVU VE SDRUŽENÍ CENTRUM PASIVNÍHO DOMU V září roku 2012 jsme se jako MACHSTAV s.r.o. stali členem sdružení Centrum Pasivního Domu, které má sídlo v Brně. Jeho členy jsou projektanti a architekti, společnosti,..

Zobrazit detaily

Foukaná izolace ve 35. týdnu 2012

Foukaná izolace ve 35. týdnu 2012 Ve 35. týdnu pro nás bylo hlavním cílem dokončit druhou etapu zateplení ZŠ, dále jsme tepelně izolovali jedno soukromé zdravotní středisko a zbytek týdne jsme se věnovali zateplení rodinných..

Zobrazit detaily

Tepelná izolace a zateplení za 34. týden 2012

Tepelná izolace a zateplení za 34. týden 2012 V tomto týdnu jsme zrealizovali druhou etapu tepelné izolace objektu ve Zlíně, dále jsme zateplovali bytový dům a také několik rodinných domků. Na tyto stavby jsme spotřebovali..

Zobrazit detaily

Kvalitní zateplení Vašeho domu

Kvalitní zateplení Vašeho domu Pokud ve Vašem domě ještě chybí kvalitní izolace, nabízíme Vám několik možností, jak efektivně zateplit Váš dům. Realizace probíhá rychle a čistě. Disponujeme speciálními..

Zobrazit detaily

33. týden 2012 a zateplení průmyslových objektů

33. týden 2012 Tento týden jsme se podíleli na zakázkách poněkud většího charakteru, nejenže jsme zrealizovali zateplení ZŠ, ale také administrativní budovy. 33. týden byl týdnem, kdy jsme opět překročili hranici 400m3 dodané..

Zobrazit detaily

Představujeme Vám novou metodu izolace a zateplování

Představujeme Vám novou metodu izolace a zateplování Aktuálně Vám nabízíme revoluční metodu v oblasti izolací a zateplování. Pokud ještě nemáte zateplený Váš dům, nebo je Vaše současná izolace nekvalitní, využijte..

Zobrazit detaily

Uspořte ještě tuto zimu Vaše finance na vytápění

Uspořte ještě tuto zimu Vaše finance na vytápění Pokud hledáte způsob, jak nejefektivněji snížit vysoké náklady na energie a vytápění, máme pro Vás nově vhodné řešení. Právě teď v období před zimními mrazy a..

Zobrazit detaily

Foukaná izolace, nejlepší metoda zateplení Vašeho domu

Foukaná izolace, nejlepší metoda zateplení Vašeho domu Pokud hledáte opravdu efektivní řešení, jak kvalitně a rychle zaizolovat Váš dům, foukaná izolace je tu přesně pro Vás. Tato revoluční metodou zateplování disponuje..

Zobrazit detaily

Tipy, jak uspořit za energie

Tipy, jak uspořit za energie Máme pro Vás několik tipů a rad, jak ušetřit Vaše finance vynaložené na vytápění domů. Jistě jste si všimli, že ceny energií se stále zvyšují. A tak je právě teď, před příchodem zimních..

Zobrazit detaily

Novinka v oblasti izolací a zateplování, ušetřete Vaše finance

Novinka v oblasti izolací a zateplování, ušetřete Vaše finance Instalace podlahového roštu je další cestou, jak uspořit Vaše peníze Pokud jste se rozhodli pro zateplení půdy a chcete zachovat její původní využití. Pak je..

Zobrazit detaily

Sendvičové panely, efektivní metoda zateplování

Sendvičové panely, efektivní metoda zateplování Montáž sendvičových panelů je rychlá a snadná. Panely se hodí pro všechny typy budov. Hojně se využívají u průmyslových, administrativních, bytových a zemědělských budov...

Zobrazit detaily

Foukaná izolace, jedinečný způsob zateplení rodinných domů

Foukaná izolace, jedinečný způsob zateplení rodinných domů Foukaná izolace je novou metodou pro nanášení izolačního materiálu na strop, stěny či střechu. Využití tohoto typu zateplení je velmi široké. Aplikace probíhá..

Zobrazit detaily

Zatplení rodinných a bytových domů v 32. týdnu 2012

Zatplení rodinných a bytových domů v 32. týdnu 2012 Tento týden jsme se vrátili do pracovního procesu po dvou týdenní dovolené. Hned v pondělí jsme se rozjeli realizovat zateplení u rodinných a bytových domů. V tomto týdnu jsme..

Zobrazit detaily

Nastává ideální čas pro izolaci Vaší nemovitosti

Nastává ideální čas pro izolaci Vaší nemovitosti! Právě nadchází ten pravý čas pro zateplení Vašeho domu. Zima a s ní spojené vysoké náklady na vytápění se nezadržitelně blíží. Naše izolace výrazně zamezí úniku..

Zobrazit detaily

Mrazy se blíží, čas pro izolace se blíží

Mrazy se blíží, čas pro izolace se blíží Přichází období mrazů a s ním spojené vysoké náklady na vytápění Vašeho domova. Proto Vám doporučujeme využít tento čas a zateplit Váš dům co nejdříve. Pomocí..

Zobrazit detaily

Zateplování panelových domů a kdy izolovat

Zateplování panelových domů a kdy izolovat V dnešní době je velmi frekventovaným tématem zateplování. Jistě jste si také vy všimli konajících se rekonstrukcí panelových domů a jejich následného zateplení. Odhaduje se, že..

Zobrazit detaily

Zateplení rodinných domů a co zateplovat u RD

Zateplení rodinných domů a co zateplovat u RD Zateplení rodinných domů Zateplení rodinných domů je hitem dnešní doby. Víte však jak se na zateplení připravit? Víte, jak vylepšit staré zateplení vašeho domu? Dodatečné..

Zobrazit detaily

Foukaná izolace válcuje trh se zateplením

Foukaná izolace Charakteristika materiálu Foukaná izolace je klasickou stavební izolací, která je do stavby aplikována speciálním způsobem (foukáním) s pomocí stroje. Nejčastěji se jedná o celulózovou nebo minerální..

Zobrazit detaily

Specifický způsob, kterým je foukaná izolace

Specifický způsob, kterým je foukaná izolace Každý dům má jiné parametry a je postaven z různých stavebních materiálů, s různými rozměry stěn, oken a stropů. Specifickým způsob izolace je tzv „foukaná izolace“. Jedná..

Zobrazit detaily

Foukaná izolace a zateplení patří mezi velmi žádané služby

Foukaná izolace a zateplení patří mezi velmi žádané služby V dnešní době je zateplení jednou z velice moderních a žádaných služeb při výstavbě budov nových či renovaci starých. Zateplují se střechy, fasády, stropy,..

Zobrazit detaily

Zateplování objektů, zateplení ve zlíně a 28. týden 2012

Zateplování objektů, zateplení ve zlíně a 28. týden 2012 28. týden 2012 byl pro nás týdnem činorodým, protože jsme izolovali stavby po celé ČR. K zateplení objektů ve 28 týdnu jsme spotřebovaly 400m3 izolačního materiálu...

Zobrazit detaily

Zateplení a izolace rodinných domů ve 29. týden 2012

Zateplení a izolace rodinných domů ve 29. týden 2012 Ve 29. týdnu jsme se soustředili především na zateplení rodinných domů. Tepelně izolační materiál, který jsme v tomto týdnu na realizace zateplení rodinných domů..

Zobrazit detaily

Foukaná izolace, zateplování rodinných a bytových domů, úspora financí

Foukaná izolace, zateplování rodinných a bytových domů, úspora financí Jednou z cest vedoucích k úspoře financí v rodinných či bytových domech je zavedení izolace. Díky izolacím dochází k výraznému snížení tepelných..

Zobrazit detaily

Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy Tento typ objektů vyniká svou dlouhou životností, protože při stavbě vyžadují pouze kvalitní izolační materiály. Nízkoenergetické stavby jsou stavěny nejen podle kvalitních, ale také moderních..

Zobrazit detaily

Tepelná izolace zvyšuje hodnotu objektu a také chrání nízkoenergetické

Tepelná izolace zvyšuje hodnotu objektu a také chrání nízkoenergetické stavby před opotřebením Jaké mají výhody nízkoenergetické stavby? Bydlení v těchto domech přináší o polovinu vyšší úsporu energií než bydlení v..

Zobrazit detaily

Nízkoenergetické domy musí splňovat řadu přísných kritérií

Nízkoenergetické domy musí splňovat řadu přísných kritérií Dům by měl mít nejen kompaktní tvar, ale také použité materiály musí být kvalitní a v neposlední řadě použité těsnění nesmí propustit ani minimum tepla...

Zobrazit detaily

Nízkoenergetické domy jsou v současné době cenově přijatelným hitem

Nízkoenergetické domy jsou v současné době cenově přijatelným hitem Zdražování energií toto sousloví nás čím dál tím více provází běžným životem. Není dne, kdybychom v médiích o zdražování neslyšeli. V minulosti..

Zobrazit detaily

Jak správně zateplit dům

Jak správně zateplit dům Tuhle otázku si zcela jistě pokládá spousta lidí. V zimě nás správná izolace zahřeje a to jak doslova tak i v peněžence.V létě zase zabrání slunci dům přehřívat. I já jsem si na izolaci domu..

Zobrazit detaily

Společnost Machstav provádí zateplení bytových domů za přijatelnou poř

Společnost Machstav provádí zateplení bytových domů za přijatelnou pořizovací cenu Tepelná izolace chrání Vaše obydlí před změnami teplot. V zimním období brání Váš dům před ztrátami tepla a v létě naopak drží v..

Zobrazit detaily

Proč využít zateplení bytových domů od společnosti Machstav

Proč využít zateplení bytových domů od společnosti Machstav? Společnost Machstav působí na trhu s tepelnými izolacemi již velmi dlouhou dobu. Díky kvalitním zkušenostem, které společnost Machstav získala během svého působení..

Zobrazit detaily

Zateplení rodinných domů přináší uživatelům objektu maximální množství

Zateplení rodinných domů přináší uživatelům objektu maximální množství výhod V současné době bývá zateplení rodinných domů mezi majiteli chápáno již jako naprostý standard. Správná tepelná izolace nejen sníží..

Zobrazit detaily

Tepelná izolace je vhodným způsobem zateplení pro každý objekt

Tepelná izolace je vhodným způsobem zateplení pro každý objekt Pro jaké domy je zateplování vhodné? Zateplování je vhodné pro rodinné domy, průmyslové objekty, ale také pro novostavby či komerční objekty. Zateplení domu je..

Zobrazit detaily

Izolace rodinných domů a novostaveb nabízí mnoho úžasných vlastností s

Izolace rodinných domů a novostaveb nabízí mnoho úžasných vlastností s minimálními náklady Proč izolovat rodinný dům či novostavbu? V minulých dobách nebyla izolace potřebná hned z několika důvodu jednak proto, že ceny..

Zobrazit detaily

Izolace novostavby a ceny izolace

Izolace novostavby a ceny izolace, které se pořád drží při zemi v porovnání s cenou za energie Izolace novostaveb je potřebná hned z několika hlavních důvodů, nejběžnějším důvodem izolace novostaveb je úspora..

Zobrazit detaily

Není izolace jako izolace - 1. díl

Není izolace jako izolace - 1. díl O izolačních materiálech a izolačních technologiích bylo napsáno a řečeno už dost. Jak ale poznat kvalitní izolační materiál a technologii? Když se řekne foukaná minerální izolace, tak si..

Zobrazit detaily

Není izolace jako izolace - 2. díl

Není izolace jako izolace - 2. díl To znamená, že společnost, která bude chtít získat zakázku za každou cenu, může zákazníkovi slíbit, že dodá izolaci s lambdou 0,036 W/(m*K) tomu odpovídá 60kg/m3 (při 10kg balení jednoho..

Zobrazit detaily

Čedičová a skelná foukaná izolace

Foukaná izolace V nabídce firem zabývajících se foukanou izolací najdeme několik rozdílných informací. Většina z nich nabízí minerální vlákna bez rozdílu. U kvalitnějších firem se dozvíme, že existují dva druhy vláken..

Zobrazit detaily

FOUKANÁ IZOLACE A ZATEPLENÍ

FOUKANÁ IZOLACE A ZATEPLENÍ Při stále stoupajících cenách za energii je v dnešní době nejen vhodné, ale mnohdy nevyhnutelné, investovat do zateplení domu. Na našem trhu najdeme i takové typy izolací, které kromě zateplení..

Zobrazit detaily

S foukanou izolací ušetříte tisíce

S foukanou izolací ušetříte tisíce Díky technice foukané izolace Vám nabízíme nejrychlejší způsob, jak zamezit tepelným ztrátám a každoročně ušetřit mnoho tisíc na výdajích za energie. Cena takovéhoto zateplení, není..

Zobrazit detaily

Proč vlastně zateplovat

Proč vlastně zateplovat? Najde se zde někdo, kdo by si dobrovolně nechtěl prodloužit životnost své nemovitosti? Je zde někdo, kdo by nechtěl tak snadno získat nový vzhled a funkčnost domu? Nebo se snad najde někdo, kdo nechce..

Zobrazit detaily

Foukaná izolace od Machstav

Foukaná izolace od Machstav Jako jedna z praktičtějších variant zateplování domu je foukaná izolace daleko častěji využívanou metodou. Na trhu působí řada firem, která dokáže foukanou izolaci více či méně kvalitně..

Zobrazit detaily

Foukaná minerální izolace opravdu nehoří

Foukaná minerální izolace opravdu extrémně nehořlavá Tento nejúčinnější způsob zateplení a izolace využívá speciální minerální vatu, která se do potřebných míst vhání nejčastěji hadicí. Použitá minerální vata je..

Zobrazit detaily

Ve znamení foukané izolace s vyhodnocením ve 26 a 27. týdnu

Ve znamení foukané izolace s vyhodnocením ve 26 a 27. týdnu 26. týden je posledním týdnem měsíce červen a zároveň posledním týdnem 1. poloviny roku 2012. Za první pololetí jsme pro Vás naše zákazníky zateplili více než 200..

Zobrazit detaily

Foukaná izolace a způsob provedení

Foukaná izolace a způsob provedení Rozlišujeme 4 typy způsobů aplikace izolačních systémů. Každý z nich má své specifika a samozřejmě i výhody a nevýhody. Tepelně izolační omítky Tepelně-izolační omítky jsou..

Zobrazit detaily

Výběr materiálu pro zateplení a izolaci

Výběr materiálu pro zateplení a izolaci Při výběru izolačního materiálu musíme dbát na účel jeho použití a hlavní charakteristiky. Jinak bychom se nestačili divit například při pohledu na v nejlepším případě..

Zobrazit detaily

Cena foukané minerální izolace a úspora financí

Cena foukané minerální izolace a úspora financí Při objednání foukané izolace se cena odvíjí od jaké firmy je foukaná minerální izolace objednána. V ceně foukané minerální izolace je také posouzení objektu pro, který bude..

Zobrazit detaily

Jaké služby nabízejí firmy, které nabízejí foukanou minerální izolaci

Jaké služby nabízejí firmy, které nabízejí foukanou minerální izolaci Některé firmy, které nabízejí foukanou izolaci na internetu, mohou nabídnout nejen provedení foukané minerální izolace, ale také nabízí zákazníkům..

Zobrazit detaily

Izolujeme, tedy zateplujeme

Izolujeme, tedy zateplujeme Pamatujete si ještě, jak jste kdysi pracně zatápěli v jednoduchých kamnech a z oken a dveří to stejně táhlo takovým způsobem, že kdybyste přestali jen na chvíli přikládat, v tu ránu by byla..

Zobrazit detaily

Zateplení dvouplášťové střechy a objektu 1500m3

Zateplení dvouplášťové střechy a objektu 1500m3 24. a 25. týden 2012 V těchto týdnech se nám podařilo zahájit a dokončit realizaci zateplení dutiny dvouplášťové střechy mimořádně velkého objektu o celkovém objemu přes..

Zobrazit detaily

Klidnější nástup pracovních dní (20.týden)

Klidnější nástup pracovních dní (20.týden) 20.týden naše realizační skupiny začaly dvoudenním volnem navíc. Měly tedy prodloužený víkend, který si většina jiných užívala v minulých týdnech díky státním svátkům, o..

Zobrazit detaily

Pestrá foukaná izolace rodinné domy i haly (21. a 22. týden)

Pestrá foukaná izolace rodinné domy i haly 21. a 22. týden jsme měli poměrně objemově vyrovnaný a složení zakázek bylo rovněž velmi pestré. Od jednoduchých konstrukcí rodinných domů až po komplexní revitalizaci střechy..

Zobrazit detaily

Rychlé info z 23.týdnu, příprava na izolaci 1100m3

Příprava na izolaci 1100m3 ve 23. týdnu 23. týden objemově jsme zafoukali přes 200m3 v různých typech konstrukcí a v různých objektech. Začali jsme realizovat zafoukání dutin na zakázce zajímavé velikosti o celkovém..

Zobrazit detaily

Moderní technologie izolací přináší celou řadu výhod

Moderní technologie izolací přináší celou řadu výhod Vhodným řešením pro obtížně dostupná zákoutí, duté prostory i větší stropní nebo podstřešní plochy rodinných domů i paneláků s rovnou střechou byla speciálně..

Zobrazit detaily

Efektivní instalace foukaných izolací překvapí svou rychlostí a šetrno

Efektivní instalace foukaných izolací překvapí svou rychlostí a šetrností Pokud nemáte rádi dlouhé rekonstrukce a bojíte se několikadenního života v hluku a prašném prostředí, potěší vás, jak snadná instalace foukaná..

Zobrazit detaily

Návratnost výdajů potvrzují dlouhodobé zkušenosti spokojených uživatel

Návratnost výdajů potvrzují dlouhodobé zkušenosti spokojených uživatelů Na instalaci foukaných minerálních izolací se v České republice specializuje již celá řada stavebních firem, které nabízejí cenově příznivé..

Zobrazit detaily

Foukané minerální izolace zabrání úniku tepla i peněz

Foukané minerální izolace zabrání úniku tepla i peněz Zdražování energií postihlo ve větší nebo menší míře již každou domácnost a čím dál více majitelů domů se snaží najít rezervy, kde uspořit co nejvíce na..

Zobrazit detaily

Izolace, která Vám zajistí úsporu

Izolace, která Vám zajistí úsporu Ideálním ročním obdobím pro zateplení domu je letní období. Pro foukanou minerální izolaci nemusíte vyklízet domácnost ani půdní prostory, díky hadici se materiál dostane přímo na místo..

Zobrazit detaily

Doprovodné služby

Doprovodné služby Na českém trhu je pestrá škála dodavatelů od malých firem po dlouhodobě úspěšné dodavatele, ideální cestou jejich hledání je internet. Vedle samotného procesu zateplení vám někteří poskytovatelé..

Zobrazit detaily

Efektivní řešení pro vaši domácnost

Efektivní řešení pro vaši domácnost Díky svým vynikajícím tepelně-izolačním schopnostem, nízké pořizovací ceně a jednoduchému způsobu aplikace bývá foukaná minerální izolace nejvhodnější volbou pro zateplení dutých, ..

Zobrazit detaily

Foukaná minerální izolace se vám vyplatí

Investovat do tohoto druhu zateplení se vám jednoznačně vyplatí. Úsporou energie zlepšíte z dlouhodobého hlediska jak svoji finanční situaci, tak se podílíte i na pozitivní věci z hlediska trvale udržitelného vývoje našeho..

Zobrazit detaily

IZOLACE A JEJÍ PROVEDENÍ - 1. část

Izolací rozumíme dodatečné vylepšení tepelně technických stavebních konstrukcí. Budovy s nedostatečnou izolací mají vysoké tepelné ztráty, hrozí u nich kondenzace vody ve vnitřních prostorách, výskyt plísní a s tím..

Zobrazit detaily

IZOLACE A JEJÍ PROVEDENÍ - 2. část

Hlavní inspirací v neustále se vyvíjejícím průmyslu je stále rostoucí cena energií a snaha ušetřit. Říká se, že „nejlevnější energie je ta, která nebyla vyrobena“. Přínos tedy tkví nejen v ekonomické, ale i ekologické..

Zobrazit detaily

Výroba foukané izolace

Foukaná izolace je materiál, který se vyrábí buď z vyvřelé horniny (čedič, křemen), nebo z výběrového recyklovaného papíru. Odtud názvy minerální nebo celulózová. Tento způsob zateplení má celou řadu výhod. První..

Zobrazit detaily

Kontaktní a nekontaktní systémy izolace

Kontaktní systémy Kontaktní systémy využívají obložení stěn nějakým izolantem (většinou v podobě desky). Lepí se nebo kotví přímo na povrch. Nejčastěji užívaným materiálem je polystyrén a minerální vlna. Desky se..

Zobrazit detaily

Počátky tepelné izolace a zateplení

Izolační materiály vlastně vznikly již v dávných dobách. Jejich existenci dal vzniknout duševní proces, při kterém si lidé uvědomili, že lze (a je žádoucí) od sebe oddělit 2 látky tak, aby nedošlo k jejich kontaktu či úniku..

Zobrazit detaily

Realizace izolace v rodinnýh domech (14.-15. týden)

Tyto týdny se dají spojit v jeden zápis. Realizačně byly hodně podobné především skladbou zákazníků. Převažovaly rodinné domy, zateplili jsme jeden bytový dům se sedlovou střechou a součástí dodávky izolace byla i dodávka..

Zobrazit detaily

Speciální ECO konstrukce a vodorovný podhled (16.-17. týden)

V 16. týdnu jsme se realizačně přehoupli přes 200 dodaných m3 izolace. Skladba zakázek byla velmi pestrá. Přes rodinné domy, administrativní budovu menší výrobní společnosti na Vysočině, výrobní halu podniku na jižní Moravě..

Zobrazit detaily

1250m3 foukané izolace (18.-19. týden)

V 18. týdnu jsme celkově zrealizovali přes 900m3 metodou foukaná izolace. Převážnou část zrealizovaných m3 nesla na bedrech akce zákazníka vlastnícího několik provozů po celé ČR. Díky dohodě se zákazníkem, kvalitnímu..

Zobrazit detaily

Foukaná izolace a zateplení

Foukaná izolace a zateplení Záleží vám na teple vašeho domova? Nevíte jaký typ zateplení se vám vyplatí nejvíce? V tomto článku se vám budeme snažit přiblížit problematiku zateplení a formu foukané minerální izolace...

Zobrazit detaily

Výhody a nevýhody

Výhody a nevýhody Není to však pouze cena, jež zaručuje foukané izolaci tak vysokou prodejnost. Dalším nezpochybnitelným faktem je také vysoká kvalita. Díky anorganickému původu je tato vata objemově a tvarově stálá a časem..

Zobrazit detaily

Ceny a ceník

Ceny, ceník Částka, cena, kvalita a návratnost vámi utracených peněz je asi nejdůležitějším kritériem při výběru zateplení. Většina firem provozující foukanou izolaci zaručuje návratnost maximálně v pěti letech. Když..

Zobrazit detaily

Chcete ušetřit ještě před zateplením svého domu

Chcete ušetřit ještě před zateplením svého domu? Česká republika je součástí programu – Zelená úsporám. To znamená, že majitel objektu či domu může zažádat o dotaci, která mu značně ušetří náklady na rekonstrukci...

Zobrazit detaily

Sklepem to začíná, tovární halou to zdaleka nekončí

Sklepem to začíná, tovární halou to zdaleka nekončí Šetřit lze mnoha způsoby. Vytápět však nezateplené prostory, je čisté mrhání peněz. Při tom ročně můžete ušetřit až desítky tisíc korun tím, že se rozhodnete pro..

Zobrazit detaily

S každou zimou přicházejí problémy s teplem

S každou zimou přicházejí problémy s teplem, vyhněte se jim jednou provždy Foukaná minerální izolace nabízí nejlepší řešení pro Váš dům. Oproti ostatním možnostem zateplení Vašeho domu, má hned několik výhod. Mezi ty..

Zobrazit detaily

Zateplení stropní konstrukce - Poděkování spokojeného zákazníka

Zateplení stropní konstrukce - Poděkování spokojeného zákazníka Pan Jiří Mach Machstav s.r.o. Okružní 374/19 Dobronín 58812 Věc: poděkování za profesionální..

Zobrazit detaily

Co jste o nás možná nevěděli

Věděli jste, že... ? … historie společnosti Machstav sahá až do roku 1996. V roce 2010 došlo k transformaci na společnost s ručením omezeným. … po celou tuto dobu se společnost věnovala tepelně izolačním stavbám –..

Zobrazit detaily

Rodinné domy s trámovými stropy

Rodinné domy s trámovými stropy - 11.týden 2012 V 11.týdnu jsme provedli zateplení stropů v 11 zakázkách o celkovém objemu izolace přes 200m3. Převažovali rodinné domy s trámovými stropy a zateplili jsme jednu Mateřskou školu. V..

Zobrazit detaily

Celkový objem 3.500m2 jsme zvládli zrealizovat za 10 dnů

Celkový objem 3.500m2 jsme zvládli zrealizovat za 10 dnů 12.týden se velmi podobal předcházejícím týdnům. Objem zrealizovaných m3 i počet realizací ničím nevybočoval z našeho průměru. Všechny realizace byly v rodinných..

Zobrazit detaily

Proč zákazníci preferují společnost Machstav oproti konkurenci

Proč zákazníci preferují společnost Machstav oproti konkurenci 13. týden byl zároveň posledním v prvním čtvrtletí roku 2012. Zhodnotíme-li 13.týden, tak se nám opět podařilo splnit naše plány a zateplili jsme..

Zobrazit detaily

Mimořádná sleva na foukanou izolaci 25.4.2012

Mimořádná sleva na foukanou izolaci 25.4.2012 25.4.2012 v příloze Mladé fronty Doma dnes naleznete kupón na slevu na foukanou izolaci. Po předložení našemu technikovi obdržíte slevu na zateplení Vašeho domu!

Zobrazit detaily

Historie společnosti

Historie společnosti Machstav Vznik společnosti Naše společnost Machstav s.r.o. vznikla v roce 1996. Rok 2010 byl pro firmu Machstav přelomový, protože přestala vystupovat jako fyzická osoba s názvem Jiří Mach provádění staveb,..

Zobrazit detaily

Aktualizace sekce Napsali o nás

Aktualizace sekce Napsali o nás Jedny z prvních reakcí na naše dotazníky spokojenosti si můžete prohlédnout v sekci napsali o nás. Zde jsou patrné naše výsledky, které produkují spokojené zákazníky! Foukaná izolace a zateplení je..

Zobrazit detaily

Rychlé info o foukané izolaci

Foukanou izolací zlepšujeme protipožární ochranu, ochranu proti hlodavcům a hmyzu. Celkový proces je rychlý a bezodpadový. Jistou je 100% pokrytí izolované plochy a tím předcházení vzniku tepelných mostů. Nehrozí možnost průsaku..

Zobrazit detaily

Zateplení MŠ a DPS

Izolační práce - 10.týden 2012 10.týden našeho zateplování domů jsme věnovali pouze rodinným domům. Konkrétně jsme jich zateplili 10 převážně v kraji Vysočina a o celkovém objemu dodané izolace 195m3. V jednom případě jsme..

Zobrazit detaily

Zateplení stropu a DPS

Zateplení stropu a DPS - 9.týden 2012 Ve 4.týdnu jsem vás informoval o tom, že jsme uzavřeli dohodu o realizaci zateplení stropu bytového domu v Chomutově. V tomto týdnu realizace proběhla a byla předána. Vše se uskutečnilo naprosto..

Zobrazit detaily

Izolační práce

Izolační práce - 8.týden 2012 V osmém týdnu jsme dokončili tepelné izolace v novostavbě pasivního domu, který jsme zateplovali postupně od podzimu 2011 až do tohoto týdne. Celkem ve IV. etapách. Na foukané izolace jsme použili dva..

Zobrazit detaily

Zateplení stropu pomocí foukané izolace

Pokoření hranice - 7.týden 2012 V 7.týdenu jsme zateplili stropy objektů o celkovém objemu přes 200m3 na 8 realizacích. Jednalo se o několik rodinných domů a dokončili jsme zateplení stropu administrativní budovy a ubytovny v II...

Zobrazit detaily

Pokoření hranice

Pokoření hranice - 6.týden 2012 V 6. týdnu jsme pokořili hranici 300 dodaných m3 izolace na 8 realizacích. Začali jsme ve Strunkovicích nad Blanicí, kde jsme v I. etapě zateplili strop administrativní budovy. Po té jsme se přesunuly..

Zobrazit detaily

Zateplení stropu služebny policie

Zateplení stropu služebny policie - 5.týden 2012 Týden jsme zahájili zateplením stropu pasivního domu. V celém týdnu jsme dodali opět něco přes 220m3 izolací na 7 realizacích. Všechna zateplení až na jedno proběhla na rodinných..

Zobrazit detaily

Lyžování a lokalizace tepelných ztrát

Lyžování a lokalizace tepelných ztrát - 4.týden 2012 Čtvrtý týden byl volnější, protože kolegové z realizace si vybrali každý pár dní volaná a jeli lyžovat. Proto jsme na tento týden naplánovali pouze něco mále přes 150m3..

Zobrazit detaily

Zásoba materiálem na foukanou izolaci

Zásoba materiálem na foukanou izolaci - 3.týden 2012 V tomto týdnu jsme naskladnily několik kamionů izolace do našich skladů, tak abychom byli dostatečně předzásobeni před zvýšením cen od výrobců izolace. Díky tomu můžeme..

Zobrazit detaily

Pestré složení našich zakázek

Pestré složení našich zakázek - 2.týden 2012 Konečně nastal okamžik, kdy naše realizační skupiny vyjely do terénu k Vám našim zákazníkům na realizace foukaných minerálních izolací. Podařilo se nám nafoukat 300m3 izolace na..

Zobrazit detaily

Plánování a strategie foukané izolace

Plánování a strategie foukané izolace - 1.týden 2012 První týden v roce 2012 se všichni naši zaměstnanci a spolupracovníci zúčastnily všech nutných školení – bezpečnost práce, vazačské školení, školení řidičů...

Zobrazit detaily

Dotace a úspory energií

Dotace a úspory energií Aby bylo možné sdělit přesně, kdo kolik ušetří v daném domě, bytovém domu nebo výrobní hale apod., je nutné znát přesně výchozí stav objektu – je tedy nutné vyhotovit Energetický audit. Ten je..

Zobrazit detaily

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek