Foukaná izolace Potřebujete poradit - foukaná izolace Machstav

V 18. týdnu jsme celkově zrealizovali přes 900m3 metodou foukaná izolace. Převážnou část zrealizovaných m3 nesla na bedrech akce zákazníka vlastnícího několik provozů po celé ČR. Díky dohodě se zákazníkem, kvalitnímu plánování naší logistiky a v neposlední řadě mimořádného pracovního nasazení našich realizačních pracovníků se nám podařilo tuto akci provést dle představ zákazníka a během jednoho týdne. Navíc jsme při přejezdech z jednoho provozu do druhého provozu stihli zateplit ještě několik rodinných domů. V tomto týdnu byl i státní svátek, ale opět naši realizátoři pracovali, aby zákazník byl spokojený. Den volna za tento svátek máme naplánovaný na 14.5.2012

19. týden jsme zahájili dodělání zakázky zateplení administrativní budovy na Vysočině, kde proběhla úspěšně další etapa přípravných prací – dodávka a montáž sádrokartonových podhledů. Zde jsme izolovali 3 realizační dny. Druhá realizační skupina nastoupila na další etapu zateplení stropů penzionu v jižních Čechách i na této zakázce jsme zateplovali celkem 3 dny. Zbývající 2 dny jsme věnovali zateplování rodinných domů. I v tomto týdnu jsme pracovali o státní svátku a volno si vybereme 15.5.2012. Celkově dodaný objem izolace přesáhl 350m3.

Foukaná izolace

Foukaná dutinová izolace

Foukaná izolace jako efektivní zateplení s roční úsporou až 40% výdajů za topení.

Foukaná izolace
Foukaná izolace

Zateplení plochá střecha

Zateplení domu s plochou střechou pomocí Machstav granulate IS - prvotřídní zateplovací technika metodou foukaná izolace.

Foukaná izolace
Proč si vybrat nás?

Proč jsou naše služby žádané

  • PŘÍJEZD TECHNIKŮ(ZDARMA)
  • PROMĚŘENÍ ÚNIKŮ TEPLA(ZDARMA)
  • VÝMĚRA OBJEKTU(ZDARMA)
  • VYTVOŘENÍ ROZPOČTU(ZDARMA)
  • NÁVRH ŘEŠENÍ(ZDARMA)
  • CELKOVÁ KALKULACE(ZDARMA)
Domluvit schůzku
Novinky a aktuality
Proč foukaná izolace17.03.2017

Foukaná izolace Foukaná izolace je revoluční metodou v oblasti zateplování domů. Charakteristická je svým způsobem realizace i mnoha výhodami oproti běžným typům izolování. Toto..

Číst dále
Výhody zateplování17.03.2017

Způsob realizace izolace Za pomoci technologie foukané minerální izolace z čedičových vláken, disponuje velkým množstvím výhod a skvělých vlastností.  tkví..

Číst dále
Foukaná izolace pro zateplení střešní konstrukce23.01.2017

Jedny z nejvhodnějších střešních konstrukcí pro zateplení pomocí technologie foukaná izolace jsou vazníkové střešní konstrukce...

Číst dále
Přečtěte si, co o nás říkají naši zákazníci23.08.2016

Spokojenost našich zákazníků je vždy na prvním místě. Podívejte se na průběh našich realizací a především i na to, jak nás hodnotí naši zákazníci v sekci hodnocení společnosti..

Číst dále
Zobrazit všechny aktuality
Zadat poptávku Foukaná izolace - last minute výprodej
Tvorba webových stránek