V 18. týdnu jsme celkově zrealizovali přes 900m3 metodou foukaná izolace. Převážnou část zrealizovaných m3 nesla na bedrech akce zákazníka vlastnícího několik provozů po celé ČR. Díky dohodě se zákazníkem, kvalitnímu plánování naší logistiky a v neposlední řadě mimořádného pracovního nasazení našich realizačních pracovníků se nám podařilo tuto akci provést dle představ zákazníka a během jednoho týdne. Navíc jsme při přejezdech z jednoho provozu do druhého provozu stihli zateplit ještě několik rodinných domů. V tomto týdnu byl i státní svátek, ale opět naši realizátoři pracovali, aby zákazník byl spokojený. Den volna za tento svátek máme naplánovaný na 14.5.2012

19. týden jsme zahájili dodělání zakázky zateplení administrativní budovy na Vysočině, kde proběhla úspěšně další etapa přípravných prací – dodávka a montáž sádrokartonových podhledů. Zde jsme izolovali 3 realizační dny. Druhá realizační skupina nastoupila na další etapu zateplení stropů penzionu v jižních Čechách i na této zakázce jsme zateplovali celkem 3 dny. Zbývající 2 dny jsme věnovali zateplování rodinných domů. I v tomto týdnu jsme pracovali o státní svátku a volno si vybereme 15.5.2012. Celkově dodaný objem izolace přesáhl 350m3.

VYŽÁDEJTE SI ZDARMA NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zdarma k Vám vyšleme terénního pracovníka, který provede přesné oměření, vypracuje návrh, případně dům oměří termokamerou na možné úniky tepla a zcela nezávazně Vám vytvoří, na základě získaných dat, nabídku.

NOVINKY VE FOUKANÉ IZOLACI

Volejte Machstav +420 721 207 099 pondělí–pátek 8:00–17:00

Zaměření objektu zdarma

Zdarma k Vám zašleme technika, který provede zaměření objektu a zcela nezávazně Vám navrhne projekt s kalkulací, případně ukáže jak ušetřit díky dotacím.

Zavřít
SEO optimalizace